FinExpert.e15.cz

AXA: Ocenění AXA Zaměstnavatel regionu 2007 zná vítěze v Jihomoravském, Olomouckém, Zlínském, Moravskoslezském kraji a na Vysočině

Čtvrtý ročník ocenění AXA Zaměstnavatel regionu již zná své vítěze z Jihomoravského, Olomouckého, Zlínského, Moravskoslezského kraje a na Vysočině. Oceněné společnosti tak získaly potvrzení o své významné úloze v rámci regionu, ve kterém působí. Záštitu nad oceněním AXA Zaměstnavatel regionu 2007 převzal ministr pro místní rozvoj Jiří Čunek.

Vítězem ocenění AXA Zaměstnavatel regionu v Jihomoravském kraji se stala společnost Skanska DS a.s. V Olomouckém kraji zvítězila společnost Timken Česká republika s.r.o., ve Zlínském kraji zvítězila společnost Barum Continental spol. s r.o., v Moravskoslezském kraji pak společnost Severomoravská plynárenská, a.s. a konečně na Vysočině společnost Bosch Diesel s.r.o.

Pořadí společností na prvních třech místech v hlavní kategorii AXA Zaměstnavatel regionu 2007 a vítěze kategorie Personální projekt regionu naleznete v příloze na konci této tiskové zprávy.

V letošním roce se koná již čtvrtý ročník ocenění AXA Zaměstnavatel regionu. Cílem ocenění je podpořit image nejlepších zaměstnavatelů v krajích a informovat veřejnost o situaci na trhu práce. Organizátorem ocenění je společnost Fincentrum Media a generálním partnerem společnost AXA. Regionální kolo předchází vyhlášení výsledků ocenění celostátního kola AXA Zaměstnavatel roku 2007, v rámci kterého jsou oceňovány společnosti napříč Českou republikou.

Ocenění AXA Zaměstnavatel regionu je vyhlašováno v každém kraji ČR ve 2 kategoriích. Nejlepší zaměstnavatel regionu v kategorii Zaměstnavatel regionu a Personální projekt regionu. V kategorii Personální projekt regionu jsou společnosti oceňovány za  personální projekty, a to již aplikované nebo ve formě work–in-progress.

Do celostátního kola postupují společnosti z  krajů na základě počtu určených mandátů. Počty jednotlivých mandátů jsou stanoveny na základě celkového počtu zaměstnanců v jednotlivých krajích (stanoveno dle údajů ČSÚ – počet mandátů v krajích viz mapa). Do celostátního kola postupuje na základě počtu mandátů 50 společností ze 14 krajů, 10 mandátů pro nominaci určuje odborná porota pro celostátní kolo.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená