FinExpert.e15.cz

AXA: Dobrovolnické aktivity zaměstnanců finanční skupiny AXA vyvrcholily dnešním otevřením kavárny POTMĚ

Dobrovolníci z řad zaměstnanců finanční skupiny AXA se dnes účastnili slavnostního otevření kavárny POTMĚ.

Na stavbě této unikátní kavárny se přitom v uplynulém týdnu díky projektu „AXA Pomáháme srdcem“ podíleli. Rok 2008 je pro finanční skupinu AXA po celém světě ve znamení dobrovolnické pomoci a tyto aktivity nyní vrcholí i v ostatních zemích.

Finanční skupina AXA po celém světě letos soustředí svoje aktivity na pomoc srdcem. Její zaměstnanci se tak účastní desítek různých dobrovolnických aktivit. AXA v České republice se rozhodla na dobrovolnických aktivitách spolupracovat se Světluškou. „Toto naše rozhodnutí bylo naprosto přirozené. Světlušku již třetím rokem jako generální partner podporujeme, proto nebylo složité se rozhodnout, komu nabídneme pomoc našich dobrovolníků v rámci iniciativy AXA Pomáháme srdcem,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA pro ČR a SR.

Dobrovolnické aktivity zaměstnanců finanční skupiny AXA vyvrcholily dnes ve 14.00 hodin na Ovocném trhu v Praze. Přihlíželi zde slavnostnímu otevření kavárny POTMĚ, na jejíž stavbě se několik posledních dní podíleli. Nebyla to jediná aktivita v rámci iniciativy „AXA Pomáháme srdcem“. Na konci května si dobrovolníci prošli školením ve sdružení Okamžik, které je mělo na pomoc nevidomým dobře připravit. Převážně moravští dobrovolníci potom minulou sobotu pomáhali při organizaci dětského dne pro nevidomé děti v Dolanech na Olomoucku.

„Doposud jsme se na charitativních projektech a podpoře Světlušky podíleli pouze finančně, či symbolickou účastí na jednotlivých akcích. Jsem rád, že jsme se mohli účastnit právě na aktivitách Světlušky, protože to naše pouto dlouhodobé spolupráce ještě více prohloubilo,“ komentoval Marek Zeman. „Jsem velice rád, že se dobrovolnické aktivity pro Světlušku mezi našimi zaměstnanci setkaly s takovým ohlasem. Všichni si z našich dobrovolnických aktivit odnášíme nějaké ponaučení i radost, že jsme mohli přiložit pomocnou ruku k dílu,“ uzavřel Marek Zeman.

Finanční skupina AXA je generálním partnerem Světlušky již třetím rokem, letos však poprvé kromě finančních darů přispěli zaměstnanci finanční skupiny AXA i konkrétní fyzickou pomocí při stavbě této kavárny. Finanční skupina AXA v roce 2007 přispěla finančním darem ve výši 2 000 000 Kč. Více než 20 000 korun také přispěli zaměstnanci a klienti finanční skupiny AXA ve speciální sbírce na pobočkách. Dalších 50 000 Kč mohla AXA na konci roku Světlušce přidat, když ušetřila za tisk papírových novoročenek a místo nich posílala elektronické s koledou nazpívanou nevidomými zpěváky.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená