FinExpert.e15.cz

Jiřina Komoňová

Přehled: Jaká je cena za vítězství nad chřipkou?

Přehled: Jaká je cena za vítězství nad chřipkou?

Chladné ranní i střídavé denní teploty pravidelně vzbuzují snahy bránit organizmus proti možnému nebezpečí nákazy chřipkou nebo jinou virovou nemocí. Mnoho z nás se proto zásobí nejen vitamíny a léky zvyšujícími obranyschopnost organizmu, ale i farmaceutickými přípravky, který mají pomoci tělu, které už s nemocí zápasí.

4.  4.  2006  |  Jiřina Komoňová

Kolik stojí smrt?

Kolik stojí smrt?

Bez nadsázky se dá říci, že vyspělost národa lze poznat i podle toho, jak zachází se svými zemřelými. Na co všechno je potřeba v případě úmrtí někoho blízkého myslet a na kolik vás poslední cesta zemřelého přijde?

25.  1.  2006  |  Jiřina Komoňová

Kdy se vyplatí účet v zahraničí?

Kdy se vyplatí účet v zahraničí?

Po vstupu České republiky do Evropské unie začali někteří expandující podnikatelé, nebo mladí lidé studující a pracující v cizině, zakládat účty v zahraničí. Názory na to, zda je zřízení zahraničního účtu výhodné, se různí.

27.  4.  2005  |  Jiřina Komoňová  |  3

Dítě ze zkumavky, drahý špás

Dítě ze zkumavky, drahý špás

Ze zhruba devadesáti tisíc dětí, kterým v českých porodnicích pomohou lékaři každoročně na svět, vznikne každé desáté početím mimo tělo ženy. Každé sedmé manželství u nás je nechtěně neplodné. Stejný podíl na tom mají muži i ženy.

20.  4.  2005  |  Jiřina Komoňová

Za kolik dodáte karoserii lesk?

Za kolik dodáte karoserii lesk?

Jak se staráme o svá auta? Stále platí, že jsou plnohodnotnými členy mnoha domácností, nebo i z nich učinil současný konzumní způsob života pouhé věci, nehodné zvláštní pozornosti? Hýčkáme si je, nebo se veškerá naše péče o ně omezila na výměny olejů a směsí v chladičích?

18.  4.  2005  |  Zdeněk Mitáček, Jiřina Komoňová

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená