FinExpert.e15.cz

AutoHelp a ochrana bonusu v únoru zdarma u Direct pojišťovny

Praha 1. února 2011

Direct Pojišťovna nabízí v rámci akce České asociace pojišťoven - Únor měsíc autopojištění - možnost získat zdarma unikátní Ochranu bonusu k havarijnímu pojištění či povinnému ručení. Klienti Direct Pojišťovny k povinnému ručení také automaticky získávají službu AutoHelp, která výrazně zjednodušuje proces likvidace pojistné události. Oba produkty pojišťovna podporuje kampaní v rozhlasu a na internetu, kde komunikuje benefity těchto produktů.
 
„Revoluční služba AutoHelp, kterou Direct Pojišťovna představila v září 2010 jako první na tuzemském trhu, mezi klienty vyvolala velký zájem. Z dosavadních zkušeností víme, že lidé pozitivně hodnotí pomoc, kterou jim Direct Pojišťovna zdarma nabízí v případě dopravní nehody zaviněné jiným řidičem,“ říká Radim Kavka, produktový manažer Direct Pojišťovny, a dodává: „Všichni noví klienti získají službu AutoHelp v průběhu února zdarma k povinnému ručení od Direct Pojišťovny.“

AutoHELP: revoluční novinka v oblasti likvidace pojistných událostí

Je-li motorista s uzavřeným povinným ručením u Directu účastníkem dopravní nehody, kterou nezavinil, nemusí se již díky unikátní službě AutoHelp obracet na pojišťovnu viníka, ale vše za něj vyřídí Direct Pojišťovna. Ta škodu zlikviduje, vyplatí mu pojistné plnění a poté sama kontaktuje pojišťovnu viníka nehody. Nehoda, kterou klient Direct Pojišťovny nezavinil, nemá samozřejmě vliv na bonus za bezeškodní průběh pojištění a není uplatňována žádná spoluúčast.

Ochraňte si svůj bonus

Tato služba v nabídce Direct Pojišťovny chrání řidiče před ztrátou bonusu v důsledku pojistné události. Díky Ochraně bonusu může klient v případě jedné pojistné události za rok dále pokračovat v bonusovém schématu, jako by k žádné škodě nedošlo. Ochranu bonusu začala Direct Pojišťovna klientům poskytovat jako jediná pojišťovna v Česku loni v červnu. Služba se setkala s velkým zájmem řidičů, a proto se Direct Pojišťovna rozhodla ji nabízet zdarma také v rámci akce České asociace pojišťoven - únor měsíc autopojištění.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená