FinExpert.e15.cz

ASIANA: Nové Neoplany Tourliner v barvách Asiany vítají léto

Nové komfortní autobusy NEOPLAN TOURLINER představí v průběhu června na pravidelné lince Karlovy Vary - Praha - Brno cestovní a dopravní agentura Asiana. Kromě pohodlného interiéru a oblíbeného WiFi připojení ocení cestující také vyšší bezpečnost a ekologické parametry tradičně zlatých vozů Letuška.

Praha, 2. června 2008 - Poslední předprázdninový měsíc vyjedou v barvách agentury Asiana na trasu Karlovy Vary - Praha - Brno nové autobusy Neoplan. Nejnovější model s názvem Tourliner s kapacitou 57+1+1 míst poskytne cestujícím komfort na dlouhých cestách a řidičům nabídne vytříbené technické funkce.

Bezpečí a pohodlí zaručují systémy EBS a ESP, inteligentní palubní elektronika, automatická převodovka s funkcí TipMatic, klimatizace NEOMAN, moderní podvozek a nezávislé zavěšení kol přední nápravy. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pásy pro každé sedadlo a tříbodové v první řadě, sklápěcí stolky, kapsy na časopisy a další novinky. Nejnovější přírůstky do stáje Asiany disponují maximálním prostorem, což ocení zejména cestující vyšších postav.

"Obzvláštní důraz při objednávce autobusu klademe na ekologické parametry vozů, na jejich bezpečnost a na interiér, který přispívá ke komfortu a příjemnému pocitu cestujících," uvedl těsně před premiérou prvních Tourlinerů generální ředitel Asiany Alexej Litvin. "Vozový park proto pravidelně obnovujeme a zlaté autobusy už splňují nejpřísnější ekologické normy EURO 4."

Součástí jejich standardní výbavy a komfortu je také on-line rezervace jízdenek na portálu MEGABUS.cz, WiFi zóna s připojením na internet během jízdy zdarma a ticketless, tedy cestování bez jízdenek pro zákazníky vlastnící Megabus kartu. Zlaté autobusy Neoplan Tourliner, známější pod jménem Letuška podle stejnojmenného portálu LETUŠKA.cz, budou k dispozici cestujícím na pravidelné lince Karlovy Vary - Praha - Brno během června.

V roce 2008 oslaví agentura Asiana společně se svými klienty i cestujícími už 15 let úspěšnýchcestovních služeb, jakými jsou prodej letenek, ubytování, pojištění, jazykové pobyty a v neposlední řadě i linková a zájezdová autobusová doprava.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená