FinExpert.e15.cz

ASIANA: Letuška nabízí financování jazykových pobytů

Cestovní a dopravní agentura ASIANA připravila pro klienty svého portálu Letuška.cz novinku.

Ve spolupráci s Komerční bankou mohou zájemci získat úvěr Gaudeamus, kterým financují jazykové pobyty v zahraničí.

Financování zahraničních jazykových pobytů nabízí nově ve spolupráci s Komerční bankou a.s. (KB) společnost Asiana, provozovatel portálu www.Letuska.cz. Zájemci mohou nyní získat úvěr Gaudeamus od KB, jímž mohou hradit jazykové kurzy. Úvěr je určen studentům i nestudentům, kteří mohou také využít výhodné úročení a půjčit si účelově na vybraný jazykový pobyt.

"Tato možnost je našim klientům k dispozici od září tohoto roku. Ačkoliv tím reagujeme na přání a potřeby našich klientů, dlouho jsme s rozšířením našeho portfolia tímto směrem váhali," uvedla produktová manažerka Asiany Pavla Pulchartová. "Český trh je zaplavený možnostmi spotřebních úvěrů, kvůli kterým alarmujícím způsobem přibývá domácností, které žijí na dluh a Letuška.cz jako česká firma nechtěla přispívat k navyšování tohoto trendu. Vzhledem k tomu, že se ale jedná o projekt vzdělávání a navazování mezinárodních vztahů, rozhodli jsme se, že přispějeme svými zkušenostmi v dané oblasti."

V Asianě vsadili na to, že naučit se cizí jazyk je v dnešní době nezbytností a efektivita dvoutýdenních kurzů v zahraničí je není srovnatelná ani s ročním studiem v ČR, přičemž cenově se nejedná o nikterak závratnou částku. Jazykové pobyty využívají hlavně mladí lidé, kteří spojí příjemné s užitečným, a jedou na jazykový kurz do některé přímořské destinace. Rodiče přitom mohou být klidní, neboť je po celou dobu o jejich děti postaráno a přitom se výrazně zlepšují v daném jazyce. Všichni prodejci Letušky jsou pravidelně vysílání do jednotlivých škol, kde prověřují kvalitu nejen výuky, ale i ubytování a doprovodných programů.

Klienti mohou využít úvěr Gaudeamus na všechny služby serveru Letuška.cz, a to až do 500 tisíc Kč. Studenti bez udání účelu, pro ostatní platí nabídka pouze v rámci vzdělávání v jazykových kurzech.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená