FinExpert.e15.cz

Aplikace prasometr od Direct Pojišťovny vám řekne, jaký jste řidič

Praha 21. dubna 2011

Direct Pojišťovna dlouhodobě odměňuje zodpovědné řidiče, kteří jezdí bez nehod, výhodnější cenou autopojištění a dalšími benefity. Nyní všem řidičům umožňuje otestovat si jízdní návyky a odpovědět na to, jakým způsobem jezdí. Prostřednictvím facebookové aplikace Direct Pojišťovny zájemci zjistí, jestli se mohou zařadit mezi zodpovědné řidiče nebo patří do kategorie pirátů silnic.   

„Spíše než faktické znalosti dopravních předpisů, na které se většina podobných testů obvykle zaměřuje, jsme se rozhodli hodnotit to, jak se řidiči skutečně za volantem chovají a jak jezdí,“ říká Ondřej Vích, internet manažer Direct Pojišťovny, a dodává: „To je také důvod, proč jsme témata otázek pro náš kvíz na facebooku vybírali podle nejčastějších dopravních prohřešků.“

Nová facebooková aplikace Prasometr od Direct Pojišťovny otestuje zábavnou formou jízdní návyky uživatelů a vypíše jim „vysvědčení“, kterým se mohou pochlubit svým přátelům. Uživatelé tak mají jedinečnou možnost během krátké chvíle zjistit, jak na tom ve skutečnosti jako řidiči jsou - jestli jezdí zodpovědně, nebo jsou za volantem hrozbou sobě i ostatním řidičům. Po zodpovězení deseti otázek se mohou pyšnit tituly jako Král silnic nebo Profesionál, anebo se také dozvědí, že jezdí jako Bukanýr či Postrach vepřína.

Kromě absolvování testu a jeho zhodnocení mohou uživatelé, kteří se stanou fanoušky facebookových stránek Direct Pojišťovny, soutěžit o pět navigací. Hodnotnou cenu získají ti fanoušci, kteří nejpřesněji odhadnou celkový počet účinných smluv v portfoliu Direct Pojišťovny k 10. květnu 2011.

Výhody pro zodpovědné řidiče

Zodpovědní řidiči, kteří uzavřou autopojištění u Direct Pojišťovny, budou vždy zvýhodněni. Až do konce dubna 2011 získají řidiči, kteří nezavinili v posledním roce nehodu, tři měsíce pojištění zdarma. K pojištěním navíc pojišťovna nabízí zdarma i služby AutoHELP a Ochrana bonusu. Různé druhy zvýhodnění budou zodpovědným řidičům poskytovány v průběhu celého roku.

Aplikaci Prasometr naleznete zde

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená