FinExpert.e15.cz

Allianz pojišťovna spustila zbrusu nový web, obsahující řadu novinek

Praha, 5. listopadu 2013

Internetové stránky www.allianz.cz dostaly nový vzhled a představují nejmodernější webovou prezentaci Allianz pojišťovny ve světě. Poskytují přehlednější navigaci, snadný přístup k on-line službám, stejně jako možnost sjednat si pojištění výhradně prostřednictvím internetu. Najdete na nich i řadu novinek. Samozřejmostí je fulltextové vyhledávání, snadná orientace při hlášení pojistné události a přehledné zobrazení kontaktních míst na mapě. Nechybí ani stránka, obsahující odpovědi na všechny klíčové dotazy a nově jsou na tomto webu vystaveny i některé on-line formuláře, jež byly dříve pouze v off-line podobě.

„Snažili jsme se o to, aby naše nové stránky byly srozumitelné, přehlednější
a intuitivnější, aby měly modernější podobu a klienti na nich našli formuláře, kterým rozumějí,“ říká Kateřina Jeníková, specialistka on-line marketingu Allianz pojišťovny. Poslední změnu prodělaly internetové stránky Allianz před sedmi lety.

„Projekt nového webu Allianz jsme od počátku vnímali jako stěžejní realizaci v rámci naší dlouhodobé spolupráce. Neuspěchali jsme přípravnou analytickou část a pracovali jsme
s poměrně velkým množstvím variant grafických návrhů, přičemž design webu je výsledkem vzájemné dohody stvrzující pochopení představy Allianz pojišťovny a našeho doporučení,“ doplňuje Lukáš Lejsek, projektový manažer společnosti Etnetera, která tento web vytvořila.

Allianz je na českém trhu průkopníkem v nabídce služeb prostřednictvím internetu. Zahrnuje nejenom hlášení pojistných událostí nebo kontrolu plateb jednotlivých smluv, ale také například oblíbené sledování likvidace svých pojistných událostí. Vzhledem k tomu, že Allianz je přední světovou pojišťovnou a má zastoupení v sedmi desítkách zemí světa, klade značný důraz na vysoký stupeň zabezpečení všech dat a ochranu osobních údajů svých klientů. Všechny aplikace jejího webu jsou proto jednoduché na ovládání, ale současně velmi dobře zabezpečené proti zneužití.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená