FinExpert.e15.cz

AEGON se stává partnerem Martiny Sáblíkové

AEGON, světový expert na investice, pojištění a penze, který teprve nedávno vstoupil na český finanční trh, se rozhodl spojit své jméno s mistryní světa a světovou rekordmankou v rychlobruslení Martinou Sáblíkovou.

"Spolupráce s Martinou Sáblíkovou si velmi ceníme, protože ji považujeme za vzor člověka, který ze skromných podmínek dosáhl až na špici ve svém oboru. Věříme, že v cestě na světový a olympijský vrchol budeme moci Martinu maximálně podpořit a dokázat pravdivost hesla že nic není nemožné. V našem rozhodnutí určitě sehrálo roli i to, že v Nizozemí, domovské zemi koncernu AEGON, je právě rychlobruslení velmi populární sport," říká předseda představenstva českého zastoupení AEGON Peter Brudňák.

Martina Sáblíková (*27. května 1987) – rychlobruslařská Mistryně světa 2007 na dlouhých drahách 3.000 a 5.000 m a světová rekordmanka na 5 a 10 km – je velkou nadějí české reprezentace pro zimní olympijské hry, které v roce 2010 pořádá kanadský Vancouver. Dokazuje ale, že umí výborně i jiné sportovní disciplíny. Při právě probíhající letní přípravě na in-line bruslích nebo v sedle silničního kola řádně promíchává první příčky závodů a ze stupňů vítězů často sundá i zkušené specialisty.

AEGON zahájil obchodní činnost na českém trhu v dubnu 2005 jako specialista na prodej především investičního životního pojištění. V roce 2007 startuje AEGON Penzijní fond. AEGON tak dnes přináší českým zákazníkům kvalitu a nadstandardní nabídku v oblastech, na které se jako světový expert na investice, pojištění a penze primárně zaměřuje.

Hlavní sídlo koncernu AEGON je v holandském Haagu. Klíčové trhy tvoří Nizozemí, USA, Kanada a Velká Británie. Mezinárodní expanze rychle a úspěšně pokračuje i do dalších zemí jako Tchaj-wan, Čína, Španělsko, Německo, Hongkong, Indie, Mexiko, Itálie nebo Francie. AEGON je dnes rovněž jednou z nejvýznamnějších finančních institucí v Maďarsku a Polsku. AEGON působí i na Slovensku, kde významně ovlivnil důchodovou reformu.
Dnes již víc než 40 milionů klientů po celém světě svěřilo svých 368 miliard EUR světovému expertu na investice, pojištění a penze se 160-letou zkušeností. Celosvětově AEGON zaměstnává okolo 30 tisíc lidí.

O prestižním postavení společnosti AEGON ve světě vypovídá fakt, že je zařazena mezi firmy, podle nichž se řídí výše Dow-Jonesova indexu. Agentura Standard & Poor’s oceňuje AEGON vysokým ratingem A+.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená