FinExpert.e15.cz

Accor Services rozšířil svoji nabídku o čtyři nové poukázky

Compliments®, poukázky vydávané společností Accor Services rozšiřují svou nabídku o čtyři novinky – ACADEMICA (vzdělávací kurzy, autoškoly), MEDICA (péče o tělesné i duševní zdraví), KIDS (pomoc s péčí o dítě) a MULTI (poukázka pro maximální možnost výběru). Díky tomuto kroku budou nyní poukázky Compliments® představovat nejširší nabídku dárkových poukázek na našem trhu a pokrývat ještě více možností využití. Všechny poukázky Compliments® představují tematicky zaměřené benefity s možností svobodného výběru aktivit, služeb či věcí, které za ně lze pořídit. Zaměstnavatelé mohou všechny poukázky Compliments® poskytnout svým zaměstnancům jako jeden z motivačních benefitů, nebo jsou využitelné i jako odměna do věrnostních programů pro spotřebitele či jako dárek pro obchodní partnery.

Rozhodnutí, jakým vhodným dárkem potěšit své zaměstnance nebo obchodní partnery, jaké benefity nabídnout svým zaměstnancům a ještě více je motivovat či jak poděkovat za dobře vykonanou práci, nebývá snadné, také díky tomu, že každý jednotlivec má své osobní preference. Právě při podobném váhání může velmi pomoci pestrá nabídka poukázek Compliments®, které v sobě ukrývají nepřeberné možnosti využití. Poukázky je navíc možné předat v obálkách se jménem obdarovaného, nejde tedy o anonymní, ale velmi osobní dárek.

Novinky v nabídce Compliments® tvoří tyto čtyři poukázky:

Aktuální seznam všech provozoven přijímajících poukázky je k dispozici na www stránkách, provozovny jsou označeny samolepkou s logem poukázky.


• Compliments® ACADEMICA – novinka – tuto poukázku lze použít k úhradě ceny vzdělávacích kurzů a programů různého zaměření, nabízí pokračování v aktivním sebevzdělávání a v dalším rozvoji dovedností. Širokou síť tvoří autoškoly, jazykové školy, manažerské, počítačové, finanční a ostatní kurzy. Poukázky mají hodnotu v rozmezí 50 – 500 Kč.

• Compliments® MEDICA – novinka – tato poukázka nabízí možnost pečovat o tělesnou i duševní pohodu a zdraví. Lze ji využít k úhradě ceny nadstandardní péče a je věnována s cílem přispět k odpočinku a regeneraci. Širokou síť tvoří provozovny poskytující odbornou péči o tělesnou i duševní pohodu a zdraví. Jedná se například o lékařská zařízení s renomovanými odbornými lékaři a vyškoleným zdravotním personálem, se širokým spektrem poskytovaných služeb, od praktických lékařů, přes stomatology, rehabilitace až po odborné masáže. Poukázky mají hodnotu v rozmezí 50 – 500 Kč.

• Compliments® KIDS – novinka – tato poukázka je určena pro všechny rodiče, kteří uvítají pomoc s úhradou předškolního vzdělávání svých dětí. Cílem této poukázky je usnadnit rodičům návrat do zaměstnání a pomoci jim se začleněním dítěte do kolektivu ostatních dětí. Rozmanitou síť tvoří předškolní zařízení se širokým spektrem vzdělávacích zaměření a speciálními službami (např. jazyková, či umělecká výuka). Poukázky mají hodnotu v rozmezí 50 – 500 Kč.

• Compliments® MULTI – novinka – tato všestranná poukázka v sobě ukrývá hned několik poukázek v jedné –  SPORT & KULTURA, HOLIDAY, ACADEMICA, MEDICA a KIDS a nabízí tak jednoduché řešení pro maximální a neomezené volby ze širokého spektra využití, podle vkusu a potřeb obdarovaného. Poukázky mají hodnotu v rozmezí 50 – 500 Kč.

Compliments® doplňují tyto poukázky:

• Compliments® SPORT & KULTURA – potěší každého, kdo má rád aktivní odpočinek a využití volného času ve  sportovních či kulturních zařízeních. Širokou síť po celé České republice, kde lze poukázky uplatnit, tvoří kina, multikina, divadla a sportovní zařízení jako fitness, squashové haly, plavecké bazény
a další. Poukázky mají hodnotu v rozmezí 50 – 500 Kč.

• Compliments® HOLIDAY – vidina dovolené, na kterou Vám navíc přispěje zaměstnavatel, potěší zaměstnance na jakékoli pozici ve firmě. Poukázka se vztahuje na různé druhy pobytů dle vlastního výběru a lze ji uplatnit na úhradu ceny za rekreaci v provozovnách cestovních kanceláří a agentur, jejichž síť pokrývá celou Českou republiku. Poukázky mají hodnotu v rozmezí 50 – 1000 Kč.

Výše uvedené poukázky Compliments® nabízí kromě hezkého dárku i řadu finančních výhod – pro zaměstnavatele je tento příspěvek osvobozen od odvodů na sociální a zdravotní pojištění, u zaměstnanců nepodléhá dani z příjmu fyzických osob ani odvodům na sociální a zdravotní pojištění. Poukázky se tak mohou stát pevnou a výhodnou součástí odměňovacího systému.

Používání uvedených poukázek Compliments® využívá výhod Zákona o dani z příjmu č. 586/1992 Sb. § 6 odstavec 9.

Dále nabídku doplňuje klasická dárková poukázka Compliments®:

• Compliments® DÁRKOVÝ TICKET – tuto poukázku lze použít k nákupu libovolného dárku. Síť po celé České republice tvoří například prodejny knih, prodejny hudebních a filmových nosičů, klenoty, prodejny obuvi, módního oblečení a mnoho dalších zajímavých míst, kde si obdarovaný jistě vybere ten nejlepší dárek.

Konkurence nespí

Podobné benefity nabízejí i konkurenční společnosti. Sodexho Pass ČR přišla loni na trh s dvěma novými poukázkami GurmanPASS a WellnessPASS, o nichž jsme psali zde. A o nabídce jejich dalších poukázek, např. do fitness, se dočtete tady.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená