FinExpert.e15.cz

*Abclink, e-tržiště pro státní správu

Firmy a lidé – přehled aktuálních zpráv

Slavnostní předání internetových cen Zavináč proběhne 20. 3. 2003 ve 20:03 v divadle Disk. Zástupci sdružení Akademie českého internetu představili nové kategorie: nejlepší sportovní web, nejlepší ženský web, nejlepší web určený dětem a nejlepší osobní stránku.  Nominace budou zveřejněny koncem února.

Adastra jmenovala Michala Klause (33) do funkce obchodního ředitele se zodpovědností za Českou republiku a Slovensko. Dosavadní obchodní ředitel Jaroslav Mrkvička zůstává ve firmě a bude nadále působit v obchodním oddělení.

Ředitelem konzultačních služeb pro region střední a východní Evropy ve firmě LogicaCMG byl jmenován Chris Sutton (40), který předtím vedl globální divizi Logica Consulting se sídlem v Londýně.

Na pozici Channel Sales Manager ve společnosti Oracle CR nastoupil Michael Bernát (32), který bude mít na starosti řízení prodejních aktivit prostřednictvím sítě partnerů Oracle.
V minulosti pracoval ve společnostech Compaq, Sun Microsystems a Lotus Development.

Novým CEO internetového portálu Atlas.cz se stal Jaroslav Bengl (31). Na tomto postu vystřídal Pavla Sodomku, který nadále zůstává členem představenstva. Jaroslav Bengl dříve pracoval v Microsoft jako ředitel divize obchodních řešení.

Hewlett-Packard jmenovala Rudyho Kozaka (42) ředitelem pro evropské rozvojové trhy (Country Manager for European Emerging Markets Group), kam patří země Balkánu a bývalé Jugoslávie. Rudy Kozak působí ve společnosti HP (resp. Compaq) již deset let.

Jan Zadák (39) v HP nově zastává pozici Director of Vertical Solution Sales pro region ISE (země střední a východní Evropy, Blízký východ, Afriku…). V této funkci převezme odpovědnost za prodej produktů a řešení pro největší zákazníky a rozvoj prodejního kanálu produktů pro podnikovou klientelu v daném regionu.

E linkx získala oprávnění ministerstva informatiky k provozování elektronického tržiště Abclink (e-trziste.mirc.cz). Odběratelé mohou využívat služeb e-tržiště zdarma, dodavatelé zaplatí 1 % z ceny objednaného zboží.

General Electric už po páté získala prvenství v seznamu nejuznávanějších společností sestavovaném na základě průzkumu Nejobdivovanější  společnosti světa, který každoročně provádějí PricewaterhouseCoopers a list Financial Times. Nejuznávanějším vrcholovým vedoucím pracovníkem se stal Bill Gates.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená