FinExpert.e15.cz

5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy


Posleda  |  21. 02. 2017 09:16

Autor podle jména není Čeech, ale o to pečlivěji by si měl texty po sobě před publikací přečíst (samokontrola - primární kontrolní nástroj. Co má znamenat vazba "bolístka ekonomiku" (ve 3. části textu) netuším.

 | 
Roklan  |  21. 02. 2017 19:37

KOLONIE, tj. to přesné slovo, které plně a jednoznačně vystihuje poníženou, podřízenou a úslužnou pozici "našeho" státu za uplynulých 27 let vlády kriminálních politicko-podnikatelských zločinců a vlastizrádců, zkorumpovaných za Jidášský groš prodaávajích i klidně vlastní matku. Totální likvidace průmyslovo-hospodářské základny v býv. soc. státech byla naplánována na Západě dávno před rokem 1989, šlo o to zlikvidovat levnou konkurenci a vytvořit tím ještě hladovější nové trhy. Tito Zločinci (na regionální úrovni) prodali i dokonce zdroje české pitné vody kolonistům a nákladné staré sítě-trubky nechali ve vlastnictví měst a obcí. 200 MILIARD ročně jsou jen PŘIZNANÉ oficiální naloupené výnosy, skutečné celkové budou násobně vyšší, neb kolonisté různými pololegálními kličkami masivně optimalizují zisky a placení daní.

 | 

Jestli problém nebude spíše v lidech mdlého rozumu, jako máte vy. Volí to komunisty, zvolilo to i ty, co prodali vodu, dobrovolně to maká u těch cizinců ve fabrikách, místo aby to začalo podnikat a zakládat podniky české, účty to má v nenažraných bankách, kterým dobrovolně platí desítky miliard ročního zisku, neinvestuje to, ale hrozně to závidí těm, kdo z investic mají zisky. Takže, milý ubožáčku, nenadávej na stát a začni s hledáním chyb u sebe.

 | 
Roklan  |  21. 02. 2017 22:06

Soudruhu...soudruhu, já na rozdíl od vás bolscheviky nikdy nevolil, a to ani ty "bývalé" hojně nalezlé v ostatních stranách a nevolil jsem ani před 1989... Na svých desítkách účtů poplatky neplatím a chudý, chudý nejsem. Ale jsem na rozdíl od vás vlastenec a nedělám poskoka kolonistům. A nebrblám u píva

 | 
Bořetický Belmondo  |  21. 02. 2017 22:19

Mít desítky účtů, tak to je něco. To nemá ani naše fabrika s miliardovým obratem. Že tady potkám borce, co vlastní nadnárodní koncern se stovkou poboček v osmdesáti zemích, tak to bych nečekal. Musím končit, smíchy jsem si cvrknul do trenek (bavlněné boxerky). Tak čest tvé miliardářské práci ...

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená