FinExpert.e15.cz

3103: UPS má nové logo, personální novinky...

...jednoduše týdenní výběr aktualit

 

UPS pozměnila firemní logo. Nová tvář má odrážet rozšíření služeb, které dnes zahrnují přepravu jakýmkoli dopravním prostředkem, management mezinárodního obchodu, zajištění celních náležitostí, poradenství a management dodavatelských řetězců, finanční služby a řešení v oblasti e-komerce.

SAP ČR jmenovala do pozice ředitele sektoru finančních služeb Šimona Mastného. Ve funkci bude zodpovědný za rozvoj horizontálních aplikací pro podporu podnikových agend a procesů s cílem posílit pozice SAP v oblasti odvětvových řešení pro segmenty bankovnictví a pojišťovnictví.

Adastra a SPSS CR uzavřely smlouvu o partnerství, podle níž Adastra získala právo prodávat a pronajímat produkty nadnárodní společnosti SPSS Inc. Chicago koncovým uživatelům. Jedná se především o software pro data mining a pokročilé statistické analýzy.

Český Telecom uzavřel dohodu o poskytování mezinárodních datových služeb Frame Relay a ATM s významnou nadnárodní telekomunikační firmou Cable & Wireless.

Olomoucká společnost Espace Morava se stala zástupcem německé firmy TerraMapServer na českém trhu. Espace Morava bude využívat technickou infrastrukturu partnerské společnosti pro hostování geografických dat a poskytování aplikačních služeb.

CNPAC, provozovatel národní referenční databáze pro přenositelnost čísla, podepsal smlouvu o dodávce hardwaru a softwaru databáze se společností Hewlett-Packard.

SkyNet zprovoznil službu Sky ADSL a zahájila tak plně komerční provoz přístup přes ADSL.

Organizace s průměrem pěti dnů absence na jednoho zaměstnance v celosvětovém srovnání vykazují za rok o 60 % vyšší ziskovost než organizace s průměrnou desetidenní absencí. K tomuto závěru došla společnost PricewaterhouseCoopers ve studii Personální benchmarking 2002. České firmy uvedly průměrně 14,4 dnů absence na zaměstnance za rok.

Petra Lasarová nastoupila do personální agentury Job Shop na pozici Personnel Recruitment Consultant pro oblast průmyslu a výroby. Bude zodpovědná za řízení vztahů a obsazování pozic středního stupně vedení u stávajících a nových klientů.

Společnost Popron Consulting se stala dodavatelem nového informačního systému LCS Noris pro firmu B/K Navigational Equipment, která se zaměřuje na avioniku a přístrojové vybavení pro letectví.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená