FinExpert.e15.cz

3103: eBanka bezpečnější, nové produkty pro VoIP od Keria...

...Oskar za vizuální efekty pro Pána prstenů patří i Autodesku, a další novinky z oblasti technologií.

 

eBanka rozšířila zabezpečení vzdáleného přístupu pomocí čipových karet, které dnes používá k ochraně přístupu do celé informační infrastruktury. Terminálový přístup umožňuje bezpečně přistupovat k bankovním aplikacím přes firemní intranet, protože samotné aplikace se nacházejí na jediném počítači, terminálovém serveru.

Kerio Technologies uvedla na trh nové produkty pro firemní komunikaci s podporou Voice over IP. Produktová řada obsahuje Kerio Gatekeeper, Kerio SoftPhone a Kerio VoiceMail, který umožňuje přečtení e-mailu zprávy syntetizátorem do sluchátka. Lze ho integrovat se stávající pobočkovou ústřednou a propojit s dalšími produkty z oblasti VoIP.

Pro podnikové prostředí je určeno nové řešení komunikace a spolupráce v reálném čase, založené na softwaru OpenScape, které vyvinul Siemens ve spolupráci s Microsoftem.

Řadu Oskarem oceněných vizuálních efektů ve filmu Pán prstenů: Dvě věže připravili výtvarníci novozélandského studia Weta pomocí systémů Inferno a Flame od firmy Discreet, divize Autodesku. Tyto systémy používají tvůrci filmů, videoklipů a reklam při scénách, které spojují živou akci s počítačově generovanými efekty.

Siemens Mobile integroval kompletní řešení mobilní kanceláře ve třetí největší mobilní síti v Rakousku. Stisknutím tlačítka si uživatelé mobilů mohou na telefon například stáhnout veškerou poštu z Outlook Express. Data uchovává operátor ONE na svém serveru, takže zákazníci nemusí provozovat vlastní IT infrastrukturu ani nepotřebují PDA či notebook.

Vision on TV, projekt společností T-Online a Fujitsu Siemens Computers, umožní zákazníkům T-Online v Německu přistupovat k internetu prostřednictvím televizní obrazovky a stanice Fujitsu Siemens Activy Media Center. Stanice se na německém trhu objeví ve druhé polovině letošního roku. Další fáze programu přinese služby typu video-on-demand či interaktivní televizní vysílání.

 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená