FinExpert.e15.cz

1905: *Úvěr od Komerční banky s rychlým schválením *Jednání o koupi podílu v Eurotelu

Vyhlášeny byly tradiční soutěže - Podnikatel roku a Top 10 Systémových integrátorů // Cleverlance sponzoruje seminář o příležitostech pro IT ve středoevropském regionu

ICZ má nového generálního ředitele. Je jím Manfred Joseph (43), který má více než 15leté zkušenosti v oblasti IT, z toho pět let působil v Česku, naposledy na pozici výkonného předsedy firmy asp1000.

 

Cleverlance sponzoruje seminář IT opportunities in Central and Eastern Europe, který se uskuteční 3. června ve Vughtu, Nizozemí.

 

Koupí Český Telecom Eurotel? Informace o jednání společnosti Český Telecom o potenciální koupi podílu Atlantic West ve společnosti Eurotel bude na pořadu jednání valné hromady Českého Telecomu, která se bude konat dne 13. června.

 

Čtvrtý ročník soutěže Podnikatel roku v České republice vyhlásila 14. května společnost Ernst & Young.

 

TeliaSonera oznámila finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2003. Dosáhla zisku před zdaněním a odpisy bez mimořádných položek (EBITDA) ve výši 7,6 mld. švédských korun (tj. 817 mil. eur).

 

Finanční výsledky za letošní první čtvrtletí oznámila společnost Acer. Celkové příjmy společnosti v oblasti EMEA vzrostly v prvním čtvrtletí 2003 o 38 % ve srovnání se stejným obdobím předcházejícího roku.

 

Společnost Anect oznámila konečné finanční výsledky. Výnosy z běžné činnosti za rok 2002 činí 423 mil. Kč, z toho 217 mil. Kč za prodej zboží a materiálu, 170 mil. Kč z prodeje služeb a 36 mil. Kč jsou ostatní výnosy.

 

Nový implementátor ERP. Podpisem kontraktu s Microsoft Business Solutions Česká republika se firma E linkx stává implementačním partnerem pro produktovou řadu Navision Attain.

 

O místa v žebříčku Top 10 Systémových integrátorů se letos uchází 16 firem. O letošní novinku, přidruženou soutěž TOP Professional Outsourcing, projevilo zájem 12 společností. Přihlášky a údaje o referenčních projektech můžete najít zde.

 

Komerční banka uvádí na trh nový úvěrový produkt pro podnikatele a malé firmy – Profi úvěr. Výhodou je výrazně zkrácená doba schvalovacího procesu, maximálně na tři dny v případě úvěru do jednoho milionu korun a na pět dní pro úvěry do čtyř milionů.

 

Novinky od Oskara. Držitelé úvěrové karty Aura společnosti Cetelem mohou prostřednictvím karty platit za služby Oskara. Majitelé firemních tarifů Oskara mohou přesně určovat, kolik peněz chtějí měsíčně provolat. Umožní jim to funkce FlexiLimit a Aktuální stav volání. Oskar tento týden představil také rodinný tarif Moje rodina.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená