FinExpert.e15.cz

1905: *Nové vyhledávání na Centru *Ani uživatelé freemailu nechtějí spam

Nový reklamní formát slideover chce být méně agresivní a účinnější formou interstitialu. // Polští makléři využívají českou on-line aplikaci.

I uživatelé freemailu se brání spamu. Czech On Line zaznamenala nečekaný zájem klientů služeb Volný a Post o zabezpečení e-mailových schránek proti virům a spamu. Tyto služby si objednalo již 1 000 zákazníků.

Nový reklamní formát, tzv. slideover, představila ve středu 14. května společnost Globe Internet na serveru iHned. Slideover je méně násilnou forma interstitialu. Chce-li návštěvník vidět plnou verzi webu, musí z něj nejprve „strhnout“ interaktivní ochrannou folii. Zobrazování slideoveru je omezeno na jedno zobrazení uživateli denně, avšak reklamní formát, do kterého se fólie po stržení stáhne, uživatel uvidí po zbytek dne na standardní reklamní pozici.

Český on-line broker v Polsku. Možnost obchodování na akciových trzích prostřednictvím české internetové aplikace e-Broker, jejímiž autory jsou programátoři společnosti Fio, nabídne polský obchodník s cennými papíry, firma Beskidzki Dom Maklerski.

Soutěž webových prezentací škol v rámci projektu Internet do škol začala hodnotit odborná porota. Soutěž vyhlašuje AutoCont On Line s partnery, společnostmi Zoner a Microsoft. Je určena pro základní a střední školy a odborná učiliště; přístup do soutěže byl umožněn i několika mateřským školám. Porota bude vybírat z více než 220 soutěžních prezentací, jež jsou vystaveny na adrese http://soutez.indos.cz.

Zoner ATC inShop, upravenou verzi služby Zoner inShop s napojením na obchodní portál ATC BusinessLink, zprovoznily společnosti Zoner software a AT Computers. AT Computers tak rozšiřuje portfolio služeb pro své partnery o možnost zřízení vlastní profesionální internetové prodejny s přímým napojením na produktovou databázi distributora.

Internetový obchod E-pneumatiky.cz přechází na obchodní systém NetDirect ShopEngine.

Tiscali zavedla novou službu Tiscali Steward, která pomůže uživatelům nalézt výhodné letenky. Služba bezplatně informuje uživatele průběžným zasílálním e-mailů nebo SMS o nabídce nejlevnějších letenek do vyžádané destinace.

iDNES a sdružení 004.cz spolupracují v oblasti informací o lidské sexualitě. Prvním projektem je on-line poradna v rámci přílohy o pohlavních chorobách na iDNES, jejímž exkluzivním partnerem je Durex.

Spinning.cz na Media-Factory. CP Online dokončila implementaci publikační platformy Media Factory pro společnost Star Fitness, (www.spinning.cz).

Nové vyhledávání na Centru. Od května používá portál Centrum novou vyhledávací technologii Morfeo, která je zaměřena především na práci s českým jazykem a na integrování fulltextového vyhledávání s katalogem a databází firem.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená