FinExpert.e15.cz

1905: *LCS projde celnicí *Správa IT dynamicky

Velký bratr se dívá – monitorovací software od iTEAM. // Kanadský kontrakt pro Adastru.

K ERP i CRM. Q.gir a 2N Telekomunikace rozšiřují možnosti ekonomického informačního systému K2 a uvádějí společně na trh nový režim K2 CRM. Jeho součástí je Kontaktní centrum K2, na jehož vývoji se obě společnosti podílely.

Velký bratr. iTEAM uvolnila demoverzi bezpečnostního informačního systému iBOSS 1.00 CZ (www.i-boss.net), který nabízí podrobný monitoring činnosti zaměstnanců ve firmě. Mezi sledované události patří např. spouštění a ukončování aplikací, návštěva webových stránek, operace nad soubory nebo také odchytávání psaného textu. Další důležitou funkcí je automatická evidence instalovaného softwaru včetně licencí, a také počítačového hardwaru.

Dynamické IT. Computer Associates uvádí vylepšené verze řešení správy prostředí Unicenter, která mají zajistit úspěch v rámci firemních prostředí reagujících na požadavky (on-demand computing). Základním cílem takového prostředí reagujícího je dynamicky přizpůsobit kapacitu IT měnícím se podnikovým prioritám při současném efektivnějším využívání zdrojů IT.

SAS Institute úspěšně ukončil certifikaci společnosti SAP v oblastech podpory rozhodování a integrace technologií.

Tisk a správa dokumentů. Océ představí v květnu v rámci výstavy Océ OpenHouse 2003 ve své pobočce v Německu nové hardwarové systémy i ovládací software a řešení pro tisk a správu nejrůznějších typů dokumentů.

Celní software. LCS získala jako první v Česku certifikát nového způsobu podávání a evidence tranzitních deklarací NCTS, který byl připraven společně s partnerskou firmou Celní software.

Vývojový cyklus softwaru. Komix a LBMS ukončily projekt systému pro podporu vývojového cyklu softwaru pro GE Capital Multiservis. Projekt zahrnoval implementaci nástrojů a metodické postupy pro správu a řízení požadavků a změn, konfigurační řízení, analýzu, datové a funkční modelování, manuální a automatizované funkční testování softwaru.

Zakázky pro energetiku. Společnost is:energy czech bude pro firmy Jihočeská energetika a Jihomoravská energetika zajišťovat implementaci odvětvového řešení mySAP.com pro utility. Pro společnost Západoslovenská energetika pak bude v roli hlavního dodavatele zajišťovat dodávku a implementaci systému SAP včetně specializované komponenty mySAP.com pro utility.

Kontrakt pro Adastru. Adastra získala zakázku na implementaci řešení datových skladů od kanadského obchodního řetězce Sears Canada. Projekt bude Adastra realizovat ve spolupráci s IBM Kanada.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená