FinExpert.e15.cz

1702: *CzechTrade otevřel Exportní klub

Personální změny a další novinky z firem.
1702: *CzechTrade otevřel Exportní klub

Koupí iMagicTV získal Alcatel možnost distribuovat a spravovat služby digitální televize a moderních interaktivních médií. Obě společnosti již dříve pracovaly na mnoha projektech týkajících se distribuce televizních služeb prostřednictvím DSL.

CzechTrade zahájil nový projekt s názvem Exportní Klub, který bude místem pro setkávání zástupců podnikatelské a státní sféry s cílem společně vytvářet vhodné proexportní prostředí. Konferenční setkání budou vždy věnována aktuálním otázkám, jako jsou dopady vstupu naší republiky do Evropské unie na exportéry, CRM a export a další témata.

Sybase jmenovala výkonným ředitelem Tomáše Pavlíka (32), který doposud zastával pozici ředitele divize Sybase Professional Services. V souvislosti s touto změnou byli jmenováni Jan Dienstbier obchodním ředitelem, Vladimír Kyjonka ředitelem marketingu a Pavel Jíhlavec ředitelem divize Sybase Professional Services.

Na postu obchodní ředitelky Peníze.cz vystřídala Alenu Urubkovou Petra Postlová (25), která do společnosti přišla z mediální agentury OMD.

Jaroslav Kokoška byl jmenován do funkce ředitele společnosti ProCA. Během svého desetiletého působení ve společnosti ProCA prošel řadou funkcí, v poslední době pracoval jako finanční ředitel.
Obchodním ředitelem Finance.cz se stal Michael Kubala, který přišel z České podnikatelské pojišťovny, kde působil jako vedoucí odboru elektronických obchodních kanálů.

Mike Cannon odešel z Maxtoru a nastoupil jako prezident a CEO v Solectronu. Zastupujícím prezidentem a novým CEO Maxtoru byl jmenován Paul Tufano, dosavadní šéf provozu a financí.

Seagate Technology jmenovala do své správní rady Eda Zandera, bývalého prezidenta a provozního ředitele společnosti Sun Microsystems.

Ředitelem slovenské pobočky firmy Konsigna byl jmenován Roman Šplháček, který dosud působil jako majitel a ředitel společnosti TS-PRO.

Na post zástupce šéfredaktora serveru Penize.cz nastoupil Martin Zika, který v minulosti pracoval v reklamních agenturách na obchodních pozicích, později jako ekonomický novinář například v týdeníku Redhot.

eTel jmenoval obchodním ředitelem Zdeňka Černého, který dříve pracoval v Contactelu jako regionální manažer pro oblasti Praha a střední Čechy.

CCA Group uskutečnila fúzi se společnostmi CCA a CCA Intelligence. Vzniklá akciová společnost bude vystupovat pod jménem CCA Group.

Novým distribučním partnerem Fujitsu Siemens Computers se stal Actebis Computer. Actebis Holding jako jeden z evropských distribučních partnerů korporace Fujitsu Siemens Computers tímto rozšiřuje spolupráci i na území naší republiky.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená