FinExpert.e15.cz

1404: *Kompletní informace pro investory

Něco pro fanoušky olympijského vítěze ze Salt Lake City, audio a video na Vltava.cz a další novinky z českého internetu.

Server Finance.cz rozšířil svou sekci Kapitálový trh o informace z RM-SYSTÉMu. Na adrese http://rmsystem.finance.cz najdete ucelená data o akciích obchodovaných na trhu RM-SYSTÉM.

InternetShops nabízí na Vltava.cz audio a video elektroniku. Nový sortiment najdete v obchodech AudioHall.cz (www.audiohall.cz) a VideoHall.cz (www.videohall.cz).

Tiscali umožňuje vyhledávání v seznamu STB a vojenské kontrarozvědky (http://hledani.tiscali.cz). Vyhledávač hledá a řadí primárně podle jména, následně pak podle krycího jména.
 
Economia OnLine, provozovatel ekonomického zpravodajského serveru iHNed.cz, spustil službu Tematický zpravodajský servis. Servis nabízí pravidelné zasílání zpráv e-mailem, přičemž využívá zpravodajství iHNed a periodik vydavatelství Economia. Více informací najdete na adrese http://zis.ihned.cz.

AMI Praha v březnu dokončila redesign stránek pro výrobce domácích spotřebičů Miele (www.miele.cz). Web nyní poskytuje přehledné informace o nabízeném sortimentu, detailní seznam prodejních míst a aktuální zprávy. Zajímavým doplňkem firemní prezentace je nabídka receptů na pokrmy připravované v pečicí a parní troubě.

Změny se dočkal také web olympijského vítěze Aleše Valenty. Studio Advertures dalo stránkám www.alesvalenta.cz novou podobu a rozšířilo je o informace ze světa akrobatického lyžování, galerii fotografií a fun klub. Atraktivní obsah je uveden flashovým intrem, které však v tomto případě mohlo být o něco dynamičtější.

Studio Actum připravilo pro česko-slovenské zastoupení světového dodavatele řešení požární bezpečnosti COLT novou internetovou prezentaci (www.coltgroup.cz). Prezentace, která je určena pro odbornou veřejnost, nabízí informace o systémech požární ochrany.

Pro Dům zahraničních služeb ministerstva školství připravilo Actum rozsáhlý informační server (www.dzs.cz), který je k dispozici všem zájemcům o studium v zahraničí, výměnné studijní pobyty a další akce.

DAWSON production, která se zabývá filmovou a televizní produkcí, se rozhodla po dvou letech obléknout stávající web do nového kabátu (www.dawsonproduction.com). Lundegaard oživil původní statickou prezentaci množstvím flashových prvků a současně s novým provedením webu dodal také publikační systém pro jeho správu.

Run Interactive vytvořilo flashovou prezentaci nového vozu Toyota Avensis (www.avensis.cz). Aplikace je provázaná se stránkami společnosti Toyota, kde se dozvíte další informace o modelu – technické údaje, specifikace vozu atd.

Britská obchodní komora v ČR představila své nové webové stránky www.britishchamber.cz, jejichž přípravu a realizaci svěřila společnosti Et netera.

Portál Tiscali připravil speciál http://lord.tiscali.cz, věnovaný představení irské taneční skupiny nazvanému Lord of The Dance. Vynikající show se bude konat 22. a 23. dubna v pražské T-Mobile Aréně.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená