FinExpert.e15.cz

1404: *Chytrá domácnost *Nový Adobe Acrobat

Čerstvé novinky z oblasti informačních technologií.

LCS ve spolupráci s Komerční bankou nabízí nové funkce pro přímou elektronickou komunikaci s bankou. Zákazníci již budou moci posílat platební příkazy do banky a stahovat bankovní výpisy přímo ze systémů LCS prostřednictvím modulu Banka, aniž by bylo nutné spouštět jiný program. Pro používání uvedených služeb je nutné mít nainstalovaný nový modul Banka v systému LCS Helios IQ nebo LCS Noris a uzavřít smlouvu s Komerční bankou o používání služby Přímý kanál + mojebanka.

Trask solutions dokončila další fázi rozvoje internetového portálu ING ČR. Aplikace Employee Benefits (systém zaměstnaneckých výhod pro každého zaměstnavatele) nyní nabízí zaměstnavatelům při pravidelných platbách možnost přenosů rozpisů hromadných plateb.

Microsoft poskytl podrobné informace o nejnovější verzi portálového serveru SharePoint, který je určen firmám pro zlepšení síťové spolupráce zaměstnanců. SharePoint je nyní ve stadiu beta 2 testování. Nová verze nabízí propracovanější vyhledávání a flexibilní uživatelské rozhraní, vylepšenou ovladatelnost, možnost lehce rozšířit systém a vyšší výkon.

Národní asociace Broadcasters convention (NAB), agentura Associated Press (AP) a Microsoft v Las Vegas představily novou softwarovou technologii SNAPfeed. Ta dovoluje novinářům rychle předávat videozprávy s využitím technologie Windows Media 9 do zpravodajských newsroomů ze vzdálených míst celého světa.

Merloni Elettrodomestici vybavila některé výrobky značky Ariston technologiemi, které budou mít v následujících letech zásadní dopad na životní styl spotřebitelů. Jedná se o identifikační technologii založenou na radiových frekvencích. Prostřednictvím mikročipů mohou domácí spotřebiče číst informace na oděvech a potravinách a poskytovat spotřebitelům rady a pokyny týkající se optimálního použití.

Adobe ohlásila rozsáhlý upgrade řady produktů Adobe Acrobat. Nová rodina produktů Acrobat 6.0 umožní uživatelům v rámci podniku i spolu s dalšími partnery efektivně vytvářet, sdílet, recenzovat a archivovat soubory ve formátu Adobe PDF.


 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená