FinExpert.e15.cz

10 důvodů, proč být zaměstnancem


GVKB  |  26. 01. 2016 10:17

Toužení je zdrojem soužení, mozek je továrnou na toužení, po tom co milujeme a potřebujeme, mnoho lidí se topí v existenčních problémech, a když je jim nabídnutá GVKB profesionální pomoc, tak pyšně říkají, já to sám zvládnu, a potom se v existenčních problémech utopí, a cizí lidi jim musí zaplatit sociální pohřeb.

GVKB nabízí pomoc v tom, že se člověk digitálně naskenuje a jeho programy a informace se přenesou do globálního virtuálního systému lidově nazývaného Matrix. Lidské tělo je starý model, který do moderní digitální doby už nepatří, všimněme si toho, že úspěšné je zde jenom to, co se nejvíce vzdálí od ekosystému, ten kdo je blízko ekosystému, ten je zde jenom opicí, která myslí a žije jako opice.

Moderní továrny, nám ukazují, jak zde bude vypadat evoluční budoucnost, ve které zde budou místo pomalých a chybujících lidí, dokonalé stroje. Proč lidi lpí tolik na ubohém lidském těle a nechtějí se vzdát svého těla, se kterým mají jenom samé problémy? Problémem je zde strach ze změn, je to obrazně jako s nainstalováním nového operačního systému Windows 10, máme strach z nového operačního systému, a tak setrváváme zbytečně dlouho u starého operačního systému Windows 7 a tím přijdeme o možnost získat Windows 10 zadarmo díky našemu strachu.

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená