FinExpert.e15.cz

0505: *Do školy bez přezůvek *Eurotel podporuje mobilní vývojáře

Co nového na českém internetu?

CCA Group a LANGMaster International propojily své vzdělávací projekty a představily portál Škola online. Školám nabízí řešení vnitřních agend, rodičům a studentům možnost on-line komunikace se školou a řadu multimediálních programů v rámci projektu Brána vědění. Škola online obsahuje i e-obchod nabízející školní potřeby od kříd přes učebnice a výukové programy až po nabídku volných míst či studijních cest.

Společnost CP Online, provozovatel výměnného reklamního systému newLinx, úspěšně dokončila fúzi tohoto systému s reklamním systémem Kvantum.

 

Eurotel zahájil Partnerský program, v jehož rámci nabízí technickou podporu systémovým integrátorům a softwarovým společnostem, které vyvíjejí firemní aplikace založené na mobilní komunikaci.

 

WLW nabízí volně přístupnou ucelenou databázi společností, které poskytují prostory pro pořádání konferencí, seminářů a dalších akcí. Na adrese www.wlw.cz naleznete kontakty na více než 800 organizací z Česka a Slovenska. Služba WLW-Market uživatelům umožňujr vyžádat si konkrétní nabídky od všech požadovaných společností v systému.

Hokejový speciál věnovaný Mistrovství světa 2003 najdou fanoušci na stránkách Tiscali.

Portál Tiscali přináší také letní speciál s tématickými okruhy jako tipy na dovolenou, rady na cestu, rezervace či letní bazar.

Nový e-obchod EuroToner na platformě ShopEngine přichází s nabídkou spotřebního materiálu do tiskáren, kopírek, faxů, multifunkčních zařízení a souvisejícího hardwaru.

Odborná porota rozhodla o vítězích soutěže Literární MyšMaš, která proběhla na serveru StudentWeb. Všem autorům mladším 26 let soutěž umožnila publikaci na StudentWebu. Vítězné práce jsou od 28. dubna zveřejňovány na webech rodiny iHNed a také v příloze Hospodářských novin Víkend.

Výstava Šest smyslů, jejímž cílem je získání prostředků na pomoc sluchově postiženým, získala virtuální paralelu. Postarala se o to společnost ICZ, generální partner virtuální galerie ArtForum. V klasické podobě je soubor 24 fotografií k vidění do 15. května v prostoru kavárny Relevé na Národní třídě v Praze.

Podporu Microsoft Sharepoint Team Services nabízí firma Ignum. Technologie umožňuje sdílet informace v rámci týmu a zároveň je vhodným nástrojem pro vytvoření firemního portálu. Další službou, která zvyšuje hodnotu webhostingu na serverech Ignum, je bezplatná aplikace WebHned pro rychlé a snadné vytvoření webových stránek.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená