FinExpert.e15.cz

Vánoce v bankách 2015

Vánoce jsou časem nadělování a my se ptáme: nadělí nám něco i naše banky?

Přehled začínáme ING Bank. Ta má „vánoční“ akci v podobě odměny až 1200 korun za doporučení nových klientů. Pokud ING doporučíte nového klienta, který si založí ING Konto, zadá specifický kód a vloží první vklad, dostanete od banky 600 korun na spořicí účet. Za každého nového klienta, který se rozhodne investovat do ING Investic je to dalších 600 korun. Celkem tedy 1200 korun. Odměněný bude i nový klient, který dostane výhodu v podobě 1, 5 % úroku na ING Kontu a to až do výše zůstatku 500 tisíc korun. Na dobu tří měsíců. Při investování do ING Investic mu banka přidá 300 korun do fondu, do kterého zainventoval.

ČSOB

Pokud budete za vánoční nákupy platit kreditní kartou, dostanete z každého nákupu 1 % zpět. Maximálně do výše 1000 korun měsíčně. Při platbách kartou se vám také prodlouží záruka za zakoupené zboží o další rok. Automaticky také budete mít zboží pojištěné na 6 měsíců proti krádeži nebo poškození.  

UniCredit Bank

Klienti UCB mají v rámci U konta nyní výběry z bankomatů po celé České republice i v zahraničí zdarma. Bezplatné je i vedení konta a elektronické transakce (na účet musíte měsíčně zaslat alespoň 12 tisíc korun).                                                                                                                                          

Pokud jste klientem této banky, máte na kreditních kartách Visa předschválený limit do výše 20 tisíc korun. Není potřeba předkládat výši příjmů, těšit se můžete na 45denní bezúročné období. „Klient navíc získá speciální slevy za nákup u našich partnerů díky programu Slevy na kartách. Stačí před vystavením účtu upozornit, že budete platit kartou UniCredit Bank,“ doplňuje Petr Plocek, tiskový mluvčí.

Pokud se rozhodnete vzít Presto Půjčku, navštivte v předvánočním čase stánky UniCredit Bank v obchodních centrech. Můžete získat slevu na úrokové sazbě ve výši 1 % p.a. Presto Půjčku tak budete mít se sazbou od 3,9 % p.a.

Sberbank

Sberbank nabízí novou FÉR hypotéku se sazbou od 1, 79 % ročně. Výhodu této hypotéky můžeme hledat v tom, že banka nebude klást vysoké požadavky na dokládání dokumentů. Hana Drápalová z tiskového oddělení uvádí příklad: u refinancování klient nemusí dokládat příjmy, pokud již jeden rok řádně splácí. Banka také nevyžaduje nový odhad nemovitosti, vystačí si s původním, pokud není starší než sedm let. Stačí stávající úvěrová smlouva, původní odhad a vyplněná žádost. 

Raiffeisenbank

Tato banka má v současnosti rozjetou kampaň, kdy klient dostane až 50 tisíc korun při řádném splácení spotřebitelského úvěru. Jaká bude výše bonusu, se rozhodne podle poskytnutých prostředků a doby splácení. Maximální bonus ve výši 50 tisíc korun získáte například, když si půjčíte 250 tisíc korun a splácet je budete po dobu osmi let.                                                                                              

„K vlajkovému účtu eKonto Komplet pak nabízíme chytrý mobilní telefon. Akce „Banka do kapsy“ přináší novým i stávajícím klientům smartphony značky Samsung s předinstalovanou aplikací Mobilní eKonto. Telefony Samsung Galaxy S5 Mini či Samsung Galaxy J1 mohou klienti získat až do konce letošního roku ve všech pobočkách Raiffeisenbank,“ říká Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí.

GE Money Bank

Tato banka si přichystala půjčky, které by si klienti mohli vzít na Vánoce. U Expres půjčky se zaměřili na částku 20 tisíc korun a snížili její cenu. Pro 20 000 Kč na 60 měsíců, jsou měsíční náklady klienta při řádném splácení 496 korun a úroková sazba 7,0 %.
Klienti GE Money Bank mohou využít dalšího benefitu při nakupování, a to díky věrnostního programu bene+. Mohou tak ušetřit až 30 % z ceny nákupu. Samozřejmě při platbě kreditní kartou.                      

„Pro nové klienty máme připraveno zvýhodnění na některé druhy nákupů ve výši 5 % na elektro nebo 5 % na nákupy sportovního vybavení a cestování po dobu 4 měsíců. Klient zároveň získává rok vedení karty zdarma a po dobu 3 měsíců neplatí úroky ze svých nákupů u obchodníků. Pokud klient navíc zaplatí u partnera bene+, který spadá do některé z těchto kategorií, odměny se sčítají. Tato nabídka je platná do 29. února 2016,“ uvádí tisková mluvčí banky Lucie Policarová.

Česká spořitelna

Česká spořitelna aktuálně svým klientům nabízí neúčelový hotovostní úvěr Půjčka. Pokud budete úvěr řádně splácet, promine vám Česká spořitelna až 12 splátek. Počet prominutých splátek se odvíjí od délky splácení a výše půjčené částky. Např. u nové půjčky ve výši 300 000 Kč a délky splácení 84 měsíců je počet prominutých splátek 10.

Další článek


 
celkem 1 komentář

Poslední komentáře

všechno na h. a na prd.:-(
jan
4. 12. 2015, 13:46

Další články

Počet uživatelů internetu roste díky chytrým telefonům

Počet uživatelů internetu roste díky chytrým telefonům

Právě teď  |  Rybová Romana
Fórum: Stavební spoření nebo penzijko?

Fórum: Stavební spoření nebo penzijko?

Právě teď  |  Fórum FinExpert.cz
Daň z nemovitých věcí: Na zaplacení máte už jen pár dní

Daň z nemovitých věcí: Na zaplacení máte už jen pár dní

Majitelé pozemků a staveb musí pravidelně platit daň z nemovitých věcí. Zaplatit ji musí nejpozději 31. května.

Před 1 hodinou  |  Ondráčková Kamila, Štarmanová Blanka

Smažte smartphone, citlivá data vás mohou přijít draho

Smažte smartphone, citlivá data vás mohou přijít draho

Před 6 hodinami  |  Pospíšil Aleš
Pět nejčastějších mýtů o podnikatelích

Pět nejčastějších mýtů o podnikatelích

Podnikání bývá opředeno spoustou mýtů a polopravd.

Před 14 hodinami  |  Štarková Petra  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

EuroEUREUR27.025 Kč-0.037 %
Americký dolarUSDUSD24.192 Kč0.355 %
Britská libraGBPGBP35.323 Kč1.164 %
Japonský jenJPYJPY22.045 Kč0.041 %
Chorvatská kunaHRKHRK3.607 Kč-0.083 %
více...
PX886.9701.23 %
CETV56.800-0.61 %
ČEZ429.2000.28 %
Erste Bank655.2002.82 %
Fortuna85.0000.00 %
více...
Meziroční změna HDP4,50%3Q / 15
Míra nezaměstnanosti6,40%k 1. 1. 16
Meziroční inflace0,60%k 1. 1. 16
Průměrná hrubá mzda26 072 Kč3Q / 15
Meziroční růst průmyslu-1,70%k 1. 12. 15
více