FinExpert.e15.cz

Vánoce se blíží, hodit se mohou „kreditky“ s tisícovými bonusy

Vánoce klepou na dveře, což pro mnohé znamená nutné přípravy, stres a finanční „krvácení“. Pokud budete dárky kupovat na Mall.cz či na Aukro.cz, kondici vaší peněženky si můžete trochu vylepšit díky kreditní kartě. Na výběr jsou dvě možnosti – kreditní karta Mall.cz s dvoutisícovým bonusem na stejnojmenném internetovém obchodě nebo kreditní karta Style s bonusem ve výši 3 000 Kč na nákup na Aukro.cz. Karta Mall.cz dále vrací 2 % z každé platby na kartový účet, kreditka Style vrací 1 %.

Bonus na kartě Style lze využít jen u těch prodejců, kteří přijímají platby přes PayU. Na druhou stranu jich ale není na Aukru málo a vybírat můžete ze spousty nového i použitého zboží. Proces získání karty je u obou typů shodný, nejdříve je třeba o kartu požádat, v případě, že vám bude žádost schválena, doručí vám ji po domluvě kurýr. Obě karty jsou v prvním roce osvobozeny od poplatku za vedení, detaily karet se dozvíte na webu „Raiffky“.

NN | Úrok

Úroky jsou dnes na nule, za 5 000 let se to nestalo

Kolik stály peníze v minulosti? Tohle vás bude zajímat.

Nezapomínejte ale, že kreditní karta je sice dobrý sluha, ale může se stát i zlým pánem, a to ve chvíli, kdy přeceníte své finanční možnosti a neuhradíte útratu v tzv. bezúročném období. To je u karty Mall.cz až 55 dní a až 50 dní u karty Style. V takovém případě se útrata překlopí do úvěru s úrokem přesahujícím 20 %.

Platíte kreditní kartou?

Další článek


 

 


Další články

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená