FinExpert.e15.cz

Sberbank přichází s Firemním FÉR úvěrem pro podnikatele a malé firmy

Praha, 16. září 2015

Sberbank představuje nový Firemní Fér úvěr pro podnikatele a firemní klientelu s obratem do 25 milionů korun ročně. Úroková sazba neúčelového nezajištěného úvěru je od 4,44 % ročně, úvěr je poskytován zcela bez poplatků. Sjednání, vedení, změny i předčasné splacení úvěru je zdarma. 
Zájemců o úvěry Sberbank přibývá, v meziročním srovnání banka poskytla tento rok o 70 % podnikatelských a firemních úvěrů více.

Firemní Fér úvěr se sazbou od 4,44 % ročně doplňuje atraktivní nabídku nových běžných účtů Fér konto Podnikatel a Firemní Fér konto. Pro aktivní uživatele jsou zdarma a zahrnují většinu služeb, které firma při svém podnikání potřebuje. V nabídce také nechybí spořicí účet s nejvyšší sazbou na trhu (1,63 % p. a. do částky 300 tis. Kč). V oblasti každodenní správy firemních financí, financování a spoření Sberbank nyní nabízí jedny z nejatraktivnějších produktů pro podnikatele a malé firmy na trhu.

„Parametry Firemního Fér úvěru jsme nastavili přesně podle požadavků klientů z řad živnostníků a malých firem. Pro klienty je klíčová úroková sazba a celková transparentnost úvěrových podmínek a poplatků tak, aby si dokázali sami přesně spočítat, jaká bude celková výše zaplacené částky. Neúčelový nezajištěný Firemní Fér úvěr nabízíme se sazbou od 4,44 % ročně, klienti platí pouze úrok, bez poplatků a dalších nesmyslných podmínek.,“ uvádí Jiří Kubát, segmentový manažer Sberbank CZ.

Klienti také od své banky očekávají dobrý servis, účet zdarma a individuální přístup při poskytování úvěrů. „Těmto potřebám naše nabídka plně odpovídá. Důležitá je také flexibilita banky podle konkrétních potřeb klienta. Sberbank posuzuje úvěry individuálně a nabízí financování na míru podle výše částky a sazby, kterou klient požaduje. Oproti roku 2014 jsme letos navýšili objem poskytnutých úvěrů o 70 %, průměrná výše úvěru vyrostla o 30 %, u kontokorentů téměř o 50 %. Vidíme zájem podnikatelů a firem investovat se Sberbank, proto přicházíme s novým Firemním Fér úvěrem“ doplňuje Jiří Kubát. 

Sberbank s výhodným firemním úvěrem přichází právě v době, kdy investicím podnikatelů a firem nahrává současná makroekonomická situace. Za uplynulé čtvrtletí se objevila řada ukazatelů zrychlujícího hospodářského růstu. Podle prognóz české hospodářství v tomto i v následujícím roce poroste více než nejvyspělejší evropské země. Zájem podnikatelů a firem o investice dynamicky roste. To potvrzují i zveřejněné údaje České bankovní asociace za první pololetí 2015, ze kterých mimo jiné vyplývá, že podnikatelé načerpali za prvních šest měsíců tohoto roku úvěry za 319 miliard korun, což je v meziročním srovnání nárůst více než o třetinu. 

Díky novým úspěšným produktům a zlepšením klientského servisu Sberbank získala za tento rok o 30 % více klientů. Firemní Fér úvěr od 4,44 % ročně je další novinka, která vychází klientům vstříc s konceptem férovosti a naprosté transparentnosti.

„Stále se snažíme naše klienty pozitivně překvapovat něčím novým. Tentokrát jsme připravili na webu Sberbank aplikaci, kde zájemce o financování zadá  IČO své firmy a jednoduše zjistí, jakou nabídku Firemního Fér úvěru nebo kontokorentu u Sberbank získá. Nezáleží na tom, zda se jedná o klienta Sberbank či nikoliv. Z velkých novinek, které plánujeme na příští rok, mohu zmínit nové internetové bankovnictví a inovaci v oblasti platebních karet“, shrnuje Jiří Kubát.

Další článekDalší články

Equa bank má přes čtvrt milionu klientů

Equa bank má přes čtvrt milionu klientů

Před 12 hodinami  |  Ondráčková Kamila  |  1
Pojistné události: největší škody páchá voda

Pojistné události: největší škody páchá voda

Před 14 hodinami  |  Rybová Romana
Vyplatí se koupit investiční byt na pronájem? Trh realit ovlivní i ČNB

Vyplatí se koupit investiční byt na pronájem? Trh realit ovlivní i ČNB

Nemovitosti v minulých letech zvyšovaly svou hodnotu.

Před 22 hodinami  |  Lazarevič Arsen  |  4

Zdražovalo se u vás kvůli EET? [fórum]

Zdražovalo se u vás kvůli EET? [fórum]

Včera  |  Fórum FinExpert.cz
Na zahraniční dovolenou se pojistí pouze polovina z nás

Na zahraniční dovolenou se pojistí pouze polovina z nás

13.  1.  2017  |  Rybová Romana  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

Finanční úřad | Koupě bytu | Prodej bytu | Nemovitosti | Daně | Platíme | Bydlíme

Nabyli jste loni nemovitost? Do konce ledna nezapomeňte podat přiznání

Lhůta pro podání přiznání letos vychází na úterý 31. ledna 2017. více