FinExpert.e15.cz

S Koupito.cz nakoupíte na splátky v každém e-shopu. Rychle a férově

Praha, 4. srpna 2016

Koupito.cz je jedním z inovativních projektů společnosti Home Credit, který od 1. srpna 2016 přechází do ostrého provozu. Testovací fáze potvrdila, že zákazníci oceňují především možnost nákupu na splátky ze všech e-shopů v České republice, jasné a jednotné podmínky úvěru a osobní přístup při uzavírání úvěrové smlouvy.

V Česku pravidelně nakupuje na internetu přes 40 % obyvatel. Ne každý zákazník si může dovolit zaplatit za zboží naráz a tak je odkázán na splátky, které e-shopy buď nabízí, nebo ne. Koupito.cz je nový internetový portál pro nákupy s rozloženou platbou, který umožňuje nakoupit na splátky ze všech tuzemských e-shopů za stejných podmínek.

Inovativní projekty stavíme na potřebách zákazníků

„Když přemýšlíme o nových projektech, vždy začínáme u zákaznických potřeb a frustrací, které při nakupování vznikají. Jinak tomu nebylo ani u Koupito.cz. Na českém trhu působí přes 27 tisíc e-shopů. Každý má jiný proces nákupu a jiné možnosti platby. Naprostá většina splátkové služby nenabízí. Větší obchody naopak nabízí splátkové služby za různých podmínek, často od více společností. S Koupito.cz nabízíme jeden nástroj, jednu službu, se kterou zákazník nakupuje hned, odkudkoli (až z pěti různých e-shopů najednou) a platí postupně, podle svého uvážení. Vždy s naprosto přehlednou nabídkou a přiznaným úrokem již při objednávce. Nic neskrýváme. I proto například využíváme živé operátory, kterých se zákazník může na cokoliv zeptat. Mimo jiné kontrolujeme i e-shopy jako takové, abychom zákazníka chránili a pomohli mu s nákupem,“ popisuje nabídku manažer Koupito.cz Zbyšek Pochylý.

Polidšťujeme proces schvalování smlouvy

V posledních letech se inovace ve finanční sféře mimo jiné zaměřují na automatizaci jednoduchých a opakujících se činností. V případě úvěrových produktů si lze představit například situaci, kdy klient vyplní žádost o úvěr na internetu a čeká na vyjádření e-mailem nebo textovou zprávou. Portál Koupito.cz přistupuje díky operátorům k zákazníkovi podstatně osobněji.

„Proces schvalování smlouvy je zákazníky většinou vnímán jako něco negativního. Chceme toto vnímání na českém trhu změnit. Jde o ochranu nejen nás, ale i zákazníka. Ověřením totožnosti chráníme ostatní před podvody. Ověřením finanční situace zase potvrzujeme to, že zákazníka půjčka příliš nezatíží a bude schopen vše splatit, aniž by se dostal do jakýchkoli potíží. I proto dohlížíme u všech inovačních projektů na tuto podstatnou složku,“ vysvětluje ředitel inovačního centra Home Creditu Pavel Kuhn.

V brzké době uzavře zákazník smlouvu do pěti minut

Do budoucna se připravuje celá řada vylepšení ve vzhledu i funkcích Koupito.cz. „Rádi bychom zákazníkovi nákup zpříjemnili a zjednodušili. Tak, aby bylo vše podle jeho specifických potřeb a co nejrychleji, cíl je jasný – do pěti minut hotovo. V Koupito.cz se snažíme o to, aby byla služba tak dobrá, že nikdo nebude chtít nakupovat jiným způsobem,“ doplňuje Pochylý.

Projekt Koupito.cz pochází z dílny inovací společnosti Home Credit, která svými inovativními projekty jako například Japonská půjčka, Zonky nebo Autotým prošlapává cestu k lidské a transparentní budoucnosti finančních služeb na internetu i mimo něj.

Další článekDalší články

Banka Creditas (fórum)

Banka Creditas (fórum)

Včera  |  Fórum FinExpert.cz
Česká pošta zase zdražila. Vnitrostátní balíčky o 10 Kč, zahraniční o pět

Česká pošta zase zdražila. Vnitrostátní balíčky o 10 Kč, zahraniční o pět

Včera  |  Pospíšil Aleš
Finanční chyby čtyřicátníků: 7 tref do černého

Finanční chyby čtyřicátníků: 7 tref do černého

Jaké finanční chyby dělají (nejen) čtyřicátníci?

Včera  |  web Investiční  |  7

Není školka jako školka – kam s dítětem po skončení rodičovské?

Není školka jako školka – kam s dítětem po skončení rodičovské?

Rodiče často volí veřejné mateřské školy kvůli jejich příznivým cenám

Včera  |  Skálová Jana

Nabyli jste loni nemovitost? Do konce ledna nezapomeňte podat přiznání

Nabyli jste loni nemovitost? Do konce ledna nezapomeňte podat přiznání

Lhůta pro podání přiznání letos vychází na úterý 31. ledna 2017.

18.  1.  2017  |  Pospíšil Aleš

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

Finanční úřad | Koupě bytu | Prodej bytu | Nemovitosti | Daně | Platíme | Bydlíme

Nabyli jste loni nemovitost? Do konce ledna nezapomeňte podat přiznání

Lhůta pro podání přiznání letos vychází na úterý 31. ledna 2017. více