FinExpert.e15.cz

Pronájem vozu s ČSOB Leasing: Fabia za 4 472 Kč měsíčně

Praha, 2. března 2015

Počet lidí s vozem na operativní leasing roste, podle údajů ČLFA jich vloni bylo 5 172, což je o 52 % více než rok předcházející. ČSOB Leasing proto vylepšuje svou nabídku - například Škodu Fabia 1.0 MPI (55 kW) lze nyní pořídit za 4 472 Kč měsíčně a to včetně servisních nákladů.

Nová nabídka Mobility+, což je operativní leasing pro soukromé osoby u ČSOB Leasing, sráží měsíční splátku za auto pod magickou hranici pěti tisíc korun. „Jde o vybrané modely Škody nebo Fordu ale i některé další. Akce potrvá do 30. 6. 2015,“ popisuje Josef Rosenkranz, výkonný ředitel pro obchod ČSOB Leasing, a.s. 

S operativním leasingem klienti ušetří vlastní peníze, které mohou bez obav investovat jinde. Nízkých cen dosahuje ČSOB Leasing nejen díky výrazným úspěchům v oblasti operativního leasingu, ale také prostřednictvím objemových slev třetích stran, které na nabídce spolupracují. Ty pak přenáší na zákazníka. „Provozní náklady například u vozidla Hyundai i30 během 5letého užívání s ročním projezdem 20 000 km mohou dosáhnout až 125 000 Kč. Při nákupu vozidla za 400 000 Kč zákazník tedy uhradí za celou dobu provozu celkem 525 000 Kč. U našeho produktu Mobilita+ je měsíční nájemné 5 350 Kč, což za dobu provozu vychází na 321 180 Kč. Navíc se klient nemusí starat o následný prodej vozidla po ukončení smlouvy. Vozidlo jednoduše vrátí a o nic víc se nestará,“ doplňuje Petr Neuvirth, ředitel týmu Produktový a procesní rozvoj a Marketing, ČSOB Leasing, a.s.

Co zákazník, to originál

ČSOB Leasing chápe, že každý klient je individuální a má své specifické potřeby. Jako jediná leasingová společnost na trhu umožňuje pořízení libovolného vozidla. Klienti si navíc mohou zvolit i dobu nájmu a celkový počet najetých kilometrů. Vybírat auta lze na https://mobilitaplus.csobleasing.cz/.

ČSOB Leasing zajistí všechny služby spojené s provozem vozidla včetně servisu, pořízení pneumatik, jejich přezutí i následného uskladnění. Navíc je vozidlo po celou dobu havarijně pojištěno. Samozřejmostí je asistenční služba po celé Evropě, která v případě potřeby zajistí i náhradní vozidlo. To vše v ceně měsíční splátky.

Další článekDalší články

„Raiffka“ láká klienty Zuna na smartphone zdarma, musíte se ale upsat

„Raiffka“ láká klienty Zuna na smartphone zdarma, musíte se ale upsat

Právě teď  |  Pospíšil Aleš
Podnikové dluhopisy – jak se nespálit a vybrat ten správný

Podnikové dluhopisy – jak se nespálit a vybrat ten správný

U investorů, včetně těch drobných, se staly podnikové dluhopisy hitem spolu s tím, jak centrální banky snižovaly úrokové sazby a výnosy z vkladů klesaly.

Včera  |  Valentík Michal

Home office: MPSV chystá změny ve flexibilním zaměstnávání

Home office: MPSV chystá změny ve flexibilním zaměstnávání

Včera  |  Ondráčková Kamila
Účtenková loterie nefunguje, říká firma od fochu. V ČR už se chystá

Účtenková loterie nefunguje, říká firma od fochu. V ČR už se chystá

Včera  |  Pospíšil Aleš  |  1
Vztahy na pracovišti: Kde to v práci nejvíce „skřípe“?

Vztahy na pracovišti: Kde to v práci nejvíce „skřípe“?

Často se v práci potkáváme se situacemi, ve kterých nám je těžko.

24.  3.  2017  |  Medlíková Olga  |  2

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

Práce na dohodu | Daňové přiznání | Daně | Aktuálně | Vyděláváme

Vrácení daně z dohod o provedení práce je jednodušší

Pro vrácení srážkové daně je nutno podat daňové přiznání více