FinExpert.e15.cz

Proč začít podnikat?

(Inzerce) Podnikat či nepodnikat – kladete si tuhle hamletovskou otázku v poslední době často? Přečtěte si, proč se vyplatí založit si firmu, a najděte na ni odpověď.

Podnikání vám poskytne svobodu

Pokud neradi akceptujete cizí vedení a rádi si prošlapáváte vlastní cestu, je pro vás podnikání jako stvořené. Nemáte pevnou pracovní dobu, výplatu si určujete sami. Vše je na vás. Někdy to znamená, že pracujete nonstop, nicméně vyděláváte pouze a jenom na sebe.

image001.jpg

Můžete realizovat svůj nápad, sen

Vidíte na trhu díru a víte, jak ji zaplnit? Přišli jste na šikovnou inovaci? Nebo jste našli způsob, jak zefektivnit v současnosti nabízené služby či procesy? Není lepší způsob, jak uvést svoji myšlenku do praxe, než si založit vlastní firmu. Dnes je to přece tak jednoduché. Ready made společnost koupíte už plně připravenou. Nemusíte se o nic starat, všechny papíry a doklady vybaví odborníci za vás. Nečekejte, až vám váš nápad vyfoukne někdo jiný. Využijte ho a buďte při zrodu něčeho nového.

Jako podnikatele vás nebude trápit rutinní práce

Je pro vás představa monotónní, nudné práce horší, než cokoliv jiného? Při podnikání se toho bát nemusíte. Samozřejmě i při soukromém byznysu někdy přijdou chvíle, kdy se musíte přemoct, a dát do pořádku všechny papíry nebo resty. Vaše práce však bude většinu času taková, jakou si ji uděláte. Při podnikání jste prostě pánem svého osudu vy.

image003.jpg

Jak začít?

Nejjednodušší je svěřit se do rukou profesionálů. Vyberte si některou z firem na prodej nebo si ji nechte založit na klíč. Proč byste sami stáli fronty na úřadech, když to za vás můžou vybavit jiní? Kromě vlastní s.r.o. a tím pádem i statutu právnické osoby získáte navíc i sídlo firmy v Praze či Brně na lukrativní adrese. S vlastní společností můžete hravě začít realizovat svůj podnikatelský plán.

Podnikat není vždy lehké. Musíte být draví, jít si za svým a být plně přesvědčení o tom, co děláte. Pokud ale máte nápad a vycítili jste příležitost, pusťte se do toho. Založit si firmu nikdy nebylo snazší.

Zajistěte si bezproblémový start a kupte si svou vlastní s.r.o. Na rozdíl od živnosti neručíte jako společník celým svým majetkem. Ručíte jen do výšky vašeho majetkového podílu v společnosti. Statut právnické osoby a tím pádem lepší přístup k půjčkám od bank taky není k zahození. Nakopněte své podnikání hned od začátku se společností s ručením omezeným na míru.

Další článek


 

Další články

Chcete zateplit střechu? Na co si dát pozor a kdy se vyplatí?

Chcete zateplit střechu? Na co si dát pozor a kdy se vyplatí?

Střecha je místem, přes které může unikat velká část tepla.

Před 2 hodinami  |  Poncarová Jana  |  1

U ČMSS si můžete předpřipravit smlouvu on-line

U ČMSS si můžete předpřipravit smlouvu on-line

Včera  |  Rybová Romana  |  1
Jak zbytečně neprotopit majlant?

Jak zbytečně neprotopit majlant?

Každý rok nás tepelná pohoda stojí velkou část rodinného rozpočtu.

Včera  |  Ondráčková Kamila  |  1

Levné hypotéky motivují k nákupu nemovitostí

Levné hypotéky motivují k nákupu nemovitostí

Včera  |  Ondráčková Kamila
Češi chtějí více e-shopů zaměřených na potraviny a hobby

Češi chtějí více e-shopů zaměřených na potraviny a hobby

Včera  |  Ondráčková Kamila  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená