FinExpert.e15.cz

Přehled: Jaké úroky dostanete při refinancování úverů či hypoték

Banky se předhánějí s akčními nabídkami.

Banky na tuzemském trhu se předhánějí s výhodnými nabídkami. Jak je to s refinancováním půjček a hypoték? Oslovili jsme několik z nich, abychom se dozvěděli více.

Air Bank

Air Bank nabízí svým klientům při refinancování spotřebitelské půjčky úrok 9,9 % řočně při RPSN 10,37 %. Od ledna 2014 je u Air Bank novinkou možnost převést si ke spotřebitelské půjčce až pět půjček najednou a sloučit je tak do jedné. Tato půjčka může mít maximální výši 600 000 korun a maximální dobu splácení 10 let.
 
„Stejně jako u své klasické půjčky nebo refinancování odměňuje Air Bank klienty i u nové služby za řádné splácení. Úplně každému dobře splácejícímu klientovi odpustí několik posledních splátek tak, aby získal právě inzerovanou sazbu 9,9 % a RPSN 10,37 %,“ uvádí Vladimír Komjati, tiskový mluvčí banky.

Česká spořitelna

Tato banka si připravila poplatkové prázdniny pro všechny nové úvěry včetně konsolidací. Díky novému balíčku mohou klienti až dvakrát ročně využít možnosti odložení splátky nebo snížení či zvýšení splátky až o 50 %. Možné je také měnit si zdarma datum splátky, nebo odstoupit od smlouvy do 60 dnů od podpisu bez jakýchkoliv sankcí.

„Od 13. ledna do 21. února běží také kampaň Zimní výprodej půjček. Tato kampaň na půjčky a konsolidace přichází s akčními splátkami pro klientsky nejoblíbenější výše úvěrů jsme připravili speciální úrokovou sazbu, která je prezentována výší měsíční splátky,“ říká za tiskové centrum Tereza Fořtová.

Aktuálně | Zajímavosti | Česká spořitelna | Hypotéky

Česká spořitelna prodává hypotéky na Facebooku, s nižší sazbou

ČSOB

ČSOB nabízí ČSOB Flexi konsolidaci. Banka za svého klienta vyřídí veškerou dokumentaci. Klient získá také balíček flexibilních služeb zdarma (snížení nebo zvýšení splátek, přerušení splácení, možnost vrátit půjčku do 30 dnů, tři mimořádné splátky nebo předčasné splacení). Konsolidace je bez poplatků za správu úvěrového účtu a za jeho zpracování.

U této banky je možné také refinancovat hypotéku. „Pokud chce klient refinancovat hypotéku, tzn. přejít mezi bankami, je možné sjednat si hypoteční úvěr a podepsat smlouvu již před refixací a nastavit čerpání k datu refixace úvěru v jiné bance. Pokud chce klient refinancovat hypotéku někam jinam, má povinnost nahlásit nám mimořádnou splátku min. 14 dní před dnem refixace úrokové sazby,“ prozradila Pavla Hávová tisková mluvčí ČSOB.

GE Money

Při refinancování hypotéky mohou klienti využít akce, při které získají hypotéku s úrokem od 2,24 % p.a, a to bez poplatku za zpracování, za odhad nemovitosti, za vedení úvěrového účtu, atd. U GE Money mohou klienti konsolidovat půjčky až do výše 600 000 Kč. Spojit lze závazky spojené s kontokorentem, kreditními kartami, a to u bankovních i nebankovních společností.

Raiffeisenbank

U Raiffeisenbank mohou klienti využít Rádcovu hypotéku. „Klientům nejen poskytneme úvěr, ale zároveň mu zdarma zkontrolujeme stav nemovitosti po technické a stavební stránce, vyjednáme lepší cenu nemovitosti, zkontrolujeme smlouvy po právní stránce a zajistíme zdarma odhad nemovitosti, při zřízení běžného účtu u RB klient získává o 1 % lepší úrokovou sazbu,“ říká za Raiffeisenbank Tomáš Kofroň.

Sberbank

U Sberbank můžete získat snadné refinancování po prvním roce bezproblémového splácení. Bance postačí jeden doklad totožnosti, nežádá doložení příjmu, stačí ocenění nemovitosti až 7 let dozadu a původní smluvní dokumentace. Zpracování žádosti přijde na jednu korunu, vedení úvěrového účtu je zdarma. I u cizinců je refinancování a žádosti o hypotéky zjednodušeno. Jde především o občany slovenské národnosti. Těm je umožněno financování až do 100 % hodnoty nemovitosti. U občanů Ruské federace při žádosti o hypoteční úvěr banka akceptuje příjem z jejich domovské země. 

Zuno

Online banka Zuno nabízí úvěr od 6,9 % ročně. Zuno garantuje nejnižší nabídku na trhu. V případě, že klient získá u konkurence výhodnější sazbu, stačí, když ukáže podepsanou smlouvu a Zuno mu nabídne ještě lepší podmínky. Pokud ne, dá klientovi 2 000 Kč jako bolestné.

Možnost získat výhodnější podmínky platí i v případě, že klient už úvěr v jiné bance má. Refinancovat tak může účelový i bezúčelový úvěr, kreditní kartu nebo povolené přečerpání. V Zuno můžou klienti refinancovat až 10 úvěrů najednou.

Další článek


 

celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Mnoho lidi o konsolidaci splátek neví, nebo ji nechc...
www.onlinekonsolidace.cz
5. 2. 2014, 12:00

Další články

Equa je poprvé v zisku, banka loni vydělala přes sto milionů korun

Equa je poprvé v zisku, banka loni vydělala přes sto milionů korun

Před 11 hodinami  |  Pospíšil Aleš
Pět věcí, které vás překvapí při startu podnikání

Pět věcí, které vás překvapí při startu podnikání

Najednou nemůžete počítat s žádnou pracovní dobou...

Před 20 hodinami  |  Štarková Petra  |  4

Air Bank: Pozor na lyžích a žádnej alkohol. Aneb nepodceňujte cestoví pojištění

Air Bank: Pozor na lyžích a žádnej alkohol. Aneb nepodceňujte cestoví pojištění

Včera  |  Pospíšil Aleš  |  2
Spoření pro děti: Jak a kolik?

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Jak a kolik spořit dětem, abychom jim v budoucnu finančně ulehčili start do samostatného života.

Včera  |  Cibulka Michal  |  7

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Včera  |  Ondráčková Kamila  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená