FinExpert.e15.cz

Přehled: Co chystají banky v tomto roce?

Na nový rok si banky připravily různé změny či akce.

Na začátek roku si banky připravily různé změny či akce. Česká spořitelna prodává hypotéky přes Facebook, Fio a mBank chystají novinky v internetovém bankovnictví. To jsou jen některé novinky…připravili jsme jejich přehled.

Česká spořitelna

Česká spořitelna odstartovala zajímavý způsob nabídky hypoték, a to prostřednictvím facebookového profilu. Banka garantuje k nové hypotéce úrokovou sazbu 2,69 %. Další novinkou je posunutí obchodního času pro zpracování transakcí z 20:00 na 23:00 hodin.

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank se chce i v roce 2014 zaměřovat na prémiové klienty a podnikatele.  S tím souvisí nabídka řady nových investičních produktů a možností jak investovat a aktivně spravovat své investiční portfolio. Spuštěna byla online platforma pro obchodování na trzích a investiční portál RBroker.

Investujeme | Raiffeisenbank

Raiffeisenbank spustila aplikaci pro online obchodování

Novým produktem banky je eKonto Živnost. V rámci jednoho paušálu nabízí podnikatelský i osobní účet tak. „Z řady dalších chystaných produktových novinek můžeme prozradit např. bezkontaktní kreditní karty nebo podporu 3D Secure,“ říká tomáš Kofroň, mluvčí Raiffeisenbank.

Zuno Bank

Tato banka si pro své klienty připravila online půjčku, která garantuje nejvýhodnější úvěr na trhu (6,9 %). Zuno vyplatí klientovi 2 000 Kč, pokud donese lepší nabídku z jiné banky a Zuno ji nebude moci dorovnat. Novinkou je také nový účet Plus, který nabízí vedení zdarma, pokud proběhnou transakce kartou ve výši 3 000 Kč, výběr z bankomatů nad 1 000 Kč je též zdarma, a to i v zahraničí. Banka také vylepšila Zuno Mobile Banking přidáním funkcí mobilní aplikace pro chytré telefony s iOS a Android systémy.

ING Bank
 

ING Bank spustila aplikaci ING Mobilního bankovnictví pro operační systém Android. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout na Google Play nebo na webových stránkách ING Bank.

UniCredit Bank 

„I v tomto roce připravila UniCredit Bank na úvod roku akci, a to v podobě Aktivního konta. Klienti určitě ocení vedení konta zdarma při aktivním využívání. Stačí si nechat posílat mzdu na účet a splnit podmínky aktivního klienta, to znamená minimálně jedna příchozí a jedna odchozí platba, jedna platba debetní kartou a bezhotovostní obrat nad 20 000 Kč,“ prozradil Petr Plocek, tiskový mluvčí UniCredit Bank.

Air Bank

Air Bank vylepšila běžný účet pro rodiny. Majitel rodinného účtu může nově podle svého uvážení nastavit, k jakým účtům mají jeho disponenti přístup a jaké služby budou moci používat. Nově je také možné přidat disponenta staršího patnácti let.                 

Aktuálně | Platíme | Internetové bankovnictví | Air Bank

Air Bank: Po odstávce se těšte na vychytávky v internetbankingu

        

Další novinkou je konsolidace půjček. Klient si tak může převést k Air Bank více spotřebitelských půjček najednou a sloučit si je do jedné. Klienti se také mohou těšit z jednoduššího a přehlednějšího internetového bankovnictví.

mBank

mBank chystá na únor nové internetové bankovnictví, to bude obohaceno o nové funkce či inteligentní vyhledávání plateb po vzoru Googlu. Banka se také pochlubí s novým logem.

GE Money

GE Money bank si připravila novinku v podobě NFC plateb mobilním telefonem. „Klienti banky si nyní mohou do svých chytrých telefonů nahrát až tři platební karty prostřednictvím technologie Over the Air, tedy přímo přes mobilní síť operátora O2 a prakticky si tak mohou přesunout obsah své peněženky do mobilního telefonu,“ informuje tisková mluvčí banky Milada Franek. GE Money také rozšířila věrnostní program bene+.
 

Aktuálně | Zajímavosti | Internetové bankovnictví | GE Money Bank

Konec papíru? GE Money Bank zavádí biometrické podpisy

Citibank

Citibank nemá pro nový rok přímo novinku, ale chystá změny související s úvěrovým produktem CitiPůjčka. Banka již neúčtuje poplatky za předčasné splacení úvěru a ani žádné poplatky za vyřízení a zpracování úvěrové dokumentace. V novém roce se klienti prý mohou těšit na novinky v oblasti kreditních karet.

Fio banka

Fio připravuje celou řadu novinek. Mezi hlavní bude patřit rozvoj internetového bankovnictví a změny v úvěrech pro spotřebitele. Banka spustila nový produkt americká hypotéka pro fyzické osoby a podnikatele a vylepšila internetbanking v oblasti žádostí o platební karty.

Další článek


 

 


Další články

Proč není inteligence přímo úměrná výši příjmu

Proč není inteligence přímo úměrná výši příjmu

Jaký je skutečný vztah mezi inteligencí a kariérním úspěchem?

Před 9 hodinami  |  Štarková Petra  |  3

Na trh práce míří tisíce absolventů vysokých škol. Problémy mají především ženy

Na trh práce míří tisíce absolventů vysokých škol. Problémy mají především ženy

Před 12 hodinami  |  Ondráčková Kamila  |  1
Firmy se přetahují o zaměstnance

Firmy se přetahují o zaměstnance

Před 14 hodinami  |  Rybová Romana
Kolik skutečně platíme na daních?

Kolik skutečně platíme na daních?

Zaměstnanci odvádí ze své hrubé mzdy sociální pojištění, zdravotní pojištění a daň z příjmu. Při každodenních nákupech se platí DPH.

Před 22 hodinami  |  Gola Petr  |  5

Nákup bytu, aneb co vám makléř nikdy neřekne

Nákup bytu, aneb co vám makléř nikdy neřekne

„Zjišťovací iniciativa“ při koupi bytu musí být na vaší straně.

24.  6.  2016  |  Procházková Kateřina  |  5

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

Bydlíme

Nákup bytu, aneb co vám makléř nikdy neřekne

„Zjišťovací iniciativa“ při koupi bytu musí být na vaší straně. více

EuroEUREUR27.110 Kč-0.148 %
Americký dolarUSDUSD24.484 Kč-0.85 %
Britská libraGBPGBP32.783 Kč0.729 %
Japonský jenJPYJPY23.909 Kč-1.573 %
Chorvatská kunaHRKHRK3.607 Kč-0.111 %
více...
PX807.8002.24 %
CETV53.7000.47 %
ČEZ406.8002.70 %
Erste Bank539.7005.72 %
Fortuna86.4000.47 %
více...
Meziroční změna HDP4,50%3Q / 15
Míra nezaměstnanosti6,40%k 1. 1. 16
Meziroční inflace0,60%k 1. 1. 16
Průměrná hrubá mzda26 072 Kč3Q / 15
Meziroční růst průmyslu-1,70%k 1. 12. 15
více