FinExpert.e15.cz

Podzimní „hypodny“ v našich bankách

Na podzim vyhlašují banky různé akce na podporu prodeje.

Na podzim již tradičně vyhlašují banky různé akce na podporu prodeje hypoték. V červenci započal mírný růst úrokových sazeb po roce a půl klesání, v srpnu vzrostla průměrná úroková sazba hypoték na 2,11 %. Podívejte se na aktuální nabídku jednotlivých bankovních ústavů.

Hypoteční banka

Hypoteční banka nabízí akční nabídku „úrokových schodů“. Čím víc si klient půjčí, tím větší dostane slevu z úrokové sazby. Akce platí pro úvěry od 1 milionu a lze získat slevu od 0,10 % do 0,40 %. Akce se vztahuje na nově sjednané úvěry na bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti a platí pro všechny délky fixace.

Zároveň Hypoteční banka nabízí akční úrokovou sazbu u Pěkné hypotéky. Klienti mohou získat úrokovu sazbu 1,99 % bez poplatků za sjednání a při fixaci na 3 nebo 5 let. Sazba platí pro úvěry do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, při úvěru nad 1 milion korun. Podmínkou je sjednání pojištění úvěru v ČSOB Pojišťovně a inkaso splátky z běžného účtu u ČSOB nebo Ery.  Akce nelze aplikovat u předhypotečního úvěru, americké hypotéky a převzetí dluhu.

GE Money bank

V GE Money bank probíhá do konce září akce na neúčelový úvěr k hypotéce v rozmezí 700 000 – 2 999 999 kč. Úvěr lze získat na cokoli a úroková sazba začíná na 2,74 % ročně. Podmínkou získání úvěru je uzavření účelové hypotéky a doplňkového úvěru současně. Neúčelové volné prostředky lze použít na nábytek nebo jiné vybavení domácnosti ke schválené hypotéce na koupi. Rodinného domu nebo bytu. Banka v současné době akci vyhodnocuje a pravděpodobně ji prodlouží.

ČSOB a Era

O začátku září vyhlasily ČSOB a Era akční nabídku pro hypotéky do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti. Akční úrokovou sazbu pro úvěry do 90 % LTV lze kombinovat s „úrokovými schody“, v jejichž rámci získá klient slevu na sazbě až 0,4 %.

Akční úrokovou sazbu 1,99 %  ročně pro hypotéky do 70 % LTV mohou získat klienti s fixací na 5 let. Akce je platná pro klienty s účtem u ČSOB nebo Era a při sjednání pojištění schopnosti splácet u ČSOB Pojišťovny.

Půjčujeme si | Zajímavosti | Hypotéky

Levné hypotéky nejsou českou výsadou. Britové si půjčují za 0,99 procenta

Oberbank

V Oberbank pokračuje akce Oberbank Hypoteční úvěry. Úrokové sazby jsou určovány individuálně dle situace klienta. K hypotéce nabízí Oberbank bežný účet Žirokonto Plus na 3 roky zdarma.

UniCredit Bank    

V UniCredit bank lze získat hypotéku se sazbou od 1,69 % ročně při 3 leté fixaci a úrokovou sazbu ve výši 1,79 % s fixací na 5 let.

Modrá pyramida

Do 30. září 2015 můžete u Modré pyramidy sjednat Hypoúvěr bez poplatku za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti zdarma. Hypoúvěr lze čerpat od 200 000 korun, až do výše 100 % hodnoty nemovitosti a splátky lze rozložit na 30 let

Akční sazbu lze získat i u Rychloúvěru, kdy klienti při podpisu žádosti do 30. října získají garantovanou sazbu 4,99 % ročně. Rychloúvěr lze až do 700 000 korun čerpat bez zajištění. Zpracování úvěru, vedení a správa účtu překlenovacího úvěru jsou zdarma.

Česká spořitelna

V České spořitelně začíná úroková sazba u hypoték na 1,85 % ročně bez polatku za vyřízení a správu úvěru. Od poloviny září nabízí spořitelna při sjednání hypotéky odhad nemovitosti zdarma, akce platí do 27. září 2015. Měsíční platbu lze navýšit nebo snížit až o 30 % nebo na 3 měsíce úplně přerušit splácení. Jednou za rok je možné bezplatně vložit mimořádnou splátku ve výši až 20 % částky úvěru.

Komerční banka

Komerční banka nabízí úrokovou sazbu ve výši od 2,09 % ročně pro hypotéky s fixací na 5 – 7 let. Ocenění nemovitosti, zpracování a vedení úvěru je zdarma. Klienti mají možnost jednou ročně vložit zdarma mimořádnou splátku ve výši 25 %. Akce platí do 30. září 2015 a podpisu smlouvy do 22. listopadu 2015.

Další článek


 

 


Další články

Jak si můžete přivydělat na mateřské

Jak si můžete přivydělat na mateřské

Řešíte na mateřské nedostatek financí? Přinášíme několik tipů, jak přispět do rodinného rozpočtu.

Před 15 hodinami  |  Ondráčková Kamila

ČTÚ už nebude vymáhat vaše dluhy na vašich potomcích

ČTÚ už nebude vymáhat vaše dluhy na vašich potomcích

Včera  |  Rybová Romana
V září nezaměstnanost stále klesala

V září nezaměstnanost stále klesala

21.  10.  2016  |  Rybová Romana  |  1
Daň z převodu nemovitosti bude od listopadu platit výhradně kupující

Daň z převodu nemovitosti bude od listopadu platit výhradně kupující

21.  10.  2016  |  Pospíšil Aleš  |  5
Dostali jste vysoké odstupné? Jak dostat solidární daň zpět?

Dostali jste vysoké odstupné? Jak dostat solidární daň zpět?

Dozvíte se, kdy lze obdržet odvedenou solidární daň zpátky.

21.  10.  2016  |  Gola Petr

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

Elektronická evidence tržeb (EET) | Daně | Podnikání | OSVČ | Zákony | Vyděláváme | Legislativa

EET: zbývá měsíc a půl, poradíme jak začít

Pokud nejste připraveni, je čas kousnout do kyselého jablka. více