FinExpert.e15.cz

Nejlepší privátní bankovnictví v ČR podle Euromoney poskytuje ČSOB Private Banking

Praha, 11. února 2016

ČSOB Private Banking v letošním roce obhájila titul Nejlepší privátní bankovnictví pro Českou republiku od Euromoney a potvrdila tak svoji vedoucí pozici na českém trhu privátních bank. Kromě celkového prvenství ČSOB Private Banking uspěla v dalších sedmi kategoriích. Slavnostní večer, na kterém zástupci Euromoney ocenění předají, se koná v Londýně ve čtvrtek 18. února. 

„Získaného ocenění si velice vážíme a věříme, že tento úspěch jen potvrzuje zvolenou cestu, kterou spolu s klienty dnes a denně podnikáme. Vzhledem k tomu, že výsledné pořadí vzniká na základě hlasů samotných účastníků soutěže, vnímáme to jako ocenění kvality celého týmu ze strany konkurence. I do budoucna chceme hrát prim v našem oboru a poskytovat vysoce kvalitní služby, plnit přání a potřeby našich loajálních klientů, kterým tímto rovněž děkujeme za projevovanou důvěru. Motivace nám rozhodně nechybí,“ říká Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

ČSOB Private Banking nabízí své služby a produkty klientům v České republice již více než 13 let. Služby jsou určeny klientům, kteří disponují finančními prostředky převyšujícími 10 miliónů korun (nebo ekvivalent v jiné měně), a kteří mají zájem o nadstandardní služby a vyžadují bankovní obsluhu prostřednictvím stálého privátního bankéře. ČSOB Private Banking se stará přibližně o 6 tisíc klientů a má k dispozici 15 specializovaných poboček po celé České republice. 

Soutěž časopisu Euromoney nevyhodnocuje žádná speciální porota, pořadí nejlepších privátních bank určují sami účastníci průzkumu s tím, že není možnost nominovat mezi nejlepší privátní banku společnost, kterou reprezentuji, tj. dát hlas sám sobě. Celkový výsledek je pak dán součtem bodů v jednotlivých podkategoriích, přičemž finanční data se nehodnotí. 

Magazín Euromoney byl založený v roce 1969 a stal se jedním z nejvlivnějších publikací o kapitálových trzích na světě.

ČSOB Private Banking obdržela ocenění od Euromoney celkově potřetí (2013, 2015 a 2016). V loňském roce uspěla i v soutěžích Nejlepší privátní banka v ČR organizovanou magazíny The Banker/Professional Wealth Management a Privátní banka roku pořádanou společností Fincentrum.

Další článekDalší články

Banka vám může zrušit účet ani nemrknete

Banka vám může zrušit účet ani nemrknete

Banka vám buď může dát výpověď, nebo může odstoupit od smlouvy.

Před 1 hodinou  |  Rybová Romana

Equa je poprvé v zisku, banka loni vydělala přes sto milionů korun

Equa je poprvé v zisku, banka loni vydělala přes sto milionů korun

Včera  |  Pospíšil Aleš
Pět věcí, které vás překvapí při startu podnikání

Pět věcí, které vás překvapí při startu podnikání

Najednou nemůžete počítat s žádnou pracovní dobou...

Včera  |  Štarková Petra  |  4

Air Bank: Pozor na lyžích a žádnej alkohol. Aneb nepodceňujte cestoví pojištění

Air Bank: Pozor na lyžích a žádnej alkohol. Aneb nepodceňujte cestoví pojištění

21.  2.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  2
Spoření pro děti: Jak a kolik?

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Jak a kolik spořit dětem, abychom jim v budoucnu finančně ulehčili start do samostatného života.

21.  2.  2017  |  Cibulka Michal  |  7

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená