FinExpert.e15.cz

Na trh finančních poradců vstupuje nový hráč

Praha, 6. června 2016

Na českém trhu finančního poradenství začala nově působit společnost Finhaus. Prostřednictvím více než 100 poradců nabízí v současné chvíli pojišťovací produkty, v blízké budoucnosti rozšíří své portfolio o bankovní produkty, poskytovat bude i poradenství v oblasti realit a energií. Klíčovou hodnotou pro klienty je především srozumitelná komunikace a profesionální řešení individuálních finančních potřeb.

„Finhaus je novou alternativou k tradičním distribučním modelům a reaguje na změnu tržního prostředí v České republice,“ říká Tomáš Vysoudil, předseda představenstva společnosti Finhaus, a doplňuje:„Nechceme pouze prodávat produkty, ale nabízet kompletní finanční řešení pro jednotlivce. Od konkurence nás bude dramaticky odlišovat zejména kvalita poskytovaných služeb a úroveň komunikace s klienty.“

Nabídku služeb bude firma rozšiřovat postupně. K základním pojišťovacím a finančním produktům přibude brzy i propojení na oblast realit a energie. 

Za první měsíc fungování přijala společnost Finhaus 100 poradců a do konce roku plánuje zaměstnat dalších 250. Do dvou let otevře na 50 poboček po celé republice. Při náboru staví na odbornosti, respektu, důvěře a pokoře.

„Odbornost poradců je pro nás klíčová. Garantuje ji náročný systém certifikace a průběžného vzdělávání. Dalším klíčovým faktorem je vysoká kvalita služeb. Proto budou naši poradci hodnoceni také na základě spokojenosti svých klientů,“ vysvětluje Dana Mrázková, obchodní ředitelka společnosti Finhaus.

Při oslovování klientů budou poradci kromě tradičních forem komunikace využívat i moderní technologie. Díky tomu se chtějí stát atraktivní volbou také pro mladé lidi, kteří zatím v otázce řešení svých financí nejsou příliš aktivní a návštěva pobočky tak nemusí zcela vyhovovat jejich životnímu stylu. 

Další článekDalší články

Air Bank: Pozor na lyžích a žádnej alkohol. Aneb nepodceňujte cestoví pojištění

Air Bank: Pozor na lyžích a žádnej alkohol. Aneb nepodceňujte cestoví pojištění

Před 1 hodinou  |  Pospíšil Aleš
Spoření pro děti: Jak a kolik?

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Jak a kolik spořit dětem, abychom jim v budoucnu finančně ulehčili start do samostatného života.

Před 5 hodinami  |  Cibulka Michal  |  7

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Před 6 hodinami  |  Ondráčková Kamila
5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

Kupní síla průměrné mzdy v Česku je na úrovni 59 procent unijního průměru.

Před 15 hodinami  |  Lazarevič Arsen  |  3

Nová kalkulačka: Spočítejte si váš důchod v roce 2017

Nová kalkulačka: Spočítejte si váš důchod v roce 2017

Včera  |  FinExpert.cz

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená