FinExpert.e15.cz

Na trh finančních poradců vstupuje nový hráč

Praha, 6. června 2016

Na českém trhu finančního poradenství začala nově působit společnost Finhaus. Prostřednictvím více než 100 poradců nabízí v současné chvíli pojišťovací produkty, v blízké budoucnosti rozšíří své portfolio o bankovní produkty, poskytovat bude i poradenství v oblasti realit a energií. Klíčovou hodnotou pro klienty je především srozumitelná komunikace a profesionální řešení individuálních finančních potřeb.

„Finhaus je novou alternativou k tradičním distribučním modelům a reaguje na změnu tržního prostředí v České republice,“ říká Tomáš Vysoudil, předseda představenstva společnosti Finhaus, a doplňuje:„Nechceme pouze prodávat produkty, ale nabízet kompletní finanční řešení pro jednotlivce. Od konkurence nás bude dramaticky odlišovat zejména kvalita poskytovaných služeb a úroveň komunikace s klienty.“

Nabídku služeb bude firma rozšiřovat postupně. K základním pojišťovacím a finančním produktům přibude brzy i propojení na oblast realit a energie. 

Za první měsíc fungování přijala společnost Finhaus 100 poradců a do konce roku plánuje zaměstnat dalších 250. Do dvou let otevře na 50 poboček po celé republice. Při náboru staví na odbornosti, respektu, důvěře a pokoře.

„Odbornost poradců je pro nás klíčová. Garantuje ji náročný systém certifikace a průběžného vzdělávání. Dalším klíčovým faktorem je vysoká kvalita služeb. Proto budou naši poradci hodnoceni také na základě spokojenosti svých klientů,“ vysvětluje Dana Mrázková, obchodní ředitelka společnosti Finhaus.

Při oslovování klientů budou poradci kromě tradičních forem komunikace využívat i moderní technologie. Díky tomu se chtějí stát atraktivní volbou také pro mladé lidi, kteří zatím v otázce řešení svých financí nejsou příliš aktivní a návštěva pobočky tak nemusí zcela vyhovovat jejich životnímu stylu. 

Další článekDalší články

Fórum: Důchodové pojištění vs. investiční životní pojištění

Fórum: Důchodové pojištění vs. investiční životní pojištění

2.  12.  2016  |  Fórum FinExpert.cz
Češi si opět půjčí na Vánoce. Dokonce i ti s exekucí

Češi si opět půjčí na Vánoce. Dokonce i ti s exekucí

2.  12.  2016  |  Ondráčková Kamila
Psychologie nákupů aneb Jak vás chtějí ošidit

Psychologie nákupů aneb Jak vás chtějí ošidit

Nákupní horečka, opakující se každým rokem, již vypukla.

2.  12.  2016  |  Štarková Petra  |  2

Zmatky, zavřené hospody i bojkot. Takový byl první den s EET

Zmatky, zavřené hospody i bojkot. Takový byl první den s EET

Systém Finanční správy zatím prý funguje jak má...

2.  12.  2016  |  Pospíšil Aleš  |  5

Pojištění „na blbost“? Může se opravdu hodně vyplatit

Pojištění „na blbost“? Může se opravdu hodně vyplatit

1.  12.  2016  |  Rybová Romana

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená