FinExpert.e15.cz

„Měsíc bez hotovosti“ – hravá soutěž pro klienty ČSOB a Ery

Praha, 29. července 2015

Klienti ČSOB a Ery si budou moci vyzkoušet, jaké je to žít měsíc bez hotovosti. Během soutěže, na které spolupracuje i společnost MasterCard, budou klienti po dobu jednoho měsíce odměňováni za to, že zapomenou na hotovost a budou se snažit platit veškeré své nákupy kreditkou. Za tyto platby a další aktivity pak získají body do soutěže. ČSOB a Era odmění výherce nevšedním víkendem v zahraničí pro dva a spoustou dalších cen.

Princip soutěže je jednoduchý. Stačí, aby klient platil veškeré své zářijové nákupy kreditní kartou a zároveň plnil speciální týdenní úkoly. Za tyto nákupy a splněné aktivity dostává posléze v soutěži body. Čím více bodů obdrží, tím větší má šanci získat lepší výhru. Klient může získat v soutěži extra body navíc i za nejrůznější splněné aktivity. Klientům bude každý týden (celkově 4x za dobu trvání soutěže) poslána na jeho telefon sms se zadáním jednoduchého úkolu, který by měl splnit – například zaplatit kartou v lékárně. Pokud tak učiní, získá extra body na své bodové konto, které si může pravidelně kontrolovat online a zjišťovat své průběžné umístění. Další extra body může získat například i za vyplněný kvíz. Klienti se do soutěže mohou zapojit tím, že se zaregistrují na stránkách www.mesicbezhotovosti.cz. Registrace do soutěže je možná během srpna. Samotný „Měsíc bez hotovosti“ a sbírání bodů pak proběhne od 1. do 30. září 2015.

Podobná soutěž probíhala již na začátku tohoto roku, ale mohli se jí zúčastnit pouze zaměstnanci banky. A právě díky pozitivní odezvě bude soutěž v létě spuštěna i pro klienty ČSOB a Ery. „Naší snahou je motivovat klienty, aby objevili, jak pohodlná a jednoduchá platba kreditkou je a kolik dalších výhod přináší – naše klienty například odměňujeme 1 % z každého nákupu zpět na účet kreditní karty. Placení kartou je také rychlé, bezpečné a velmi komfortní; počet klientů, kteří placení kartou využívají, neustále stoupá. Proto chceme ocenit ty, kteří kartu maximálně využívají a nebojí se platit i menší částky,“ vysvětluje Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB a Ery. „V interní soutěži zaměstnanci spojili příjemné s užitečným. Navíc ti, kteří se do soutěže zapojili, platili 2,5krát častěji než ostatní. Na samotné soutěži ocenili především její netradičnost a také hravé zpracování,“ uzavírá Jana Opršalová. 

„S radostí se zapojujeme do aktivit partnerských bank v rámci podpory častějšího využívání platebních karet při běžných nákupech,“ říká Matouš Michněvič, ředitel pro produkty MasterCard. „Hotovost totiž patří minulosti – je pomalá pro obchodníky i zákazníky, je drahá, protože musíte zajistit její kontrolu a navíc ji můžete snadno ztratit. Budoucnost patří platebním kartám, což potvrzuje i náš každoroční průzkum MasterIndex, a tato akce to dál podpoří.“    

Soutěží se o tři víkendové pobyty v různých evropských destinacích – Londýn, Paříž a Řím (dle preference výherce) a dalších 555 cen v podobě předplacených karet. Tři hlavní výherci se navíc mohou těšit i na zajímavý bonus v jejich zvolené destinaci.

Další článekDalší články

21 důvodů, proč právě teď splachujete peníze do záchodu

21 důvodů, proč právě teď splachujete peníze do záchodu

Stačí jen mírně upravit spotřebitelské návyky.

Před 4 hodinami  |  web Investiční  |  6

Novopečení otcové budou mít od příštího roku nárok na týden placeného volna

Novopečení otcové budou mít od příštího roku nárok na týden placeného volna

Sněmovna schválila týdenní dovolenou pro otce, kterým se narodilo dítě. Tato novela by měla začít platit příští rok od ledna nebo února.

Včera  | 

Daňová sleva na EET v praktických příkladech

Daňová sleva na EET v praktických příkladech

Na slevu na EET mají nárok pouze fyzické osoby, právnické osoby nikoliv.

Včera  |  Gola Petr  |  5

Akční nabídky a asistent na telefonu. Znáte výhody firemních karet Visa?

Akční nabídky a asistent na telefonu. Znáte výhody firemních karet Visa?

(Inzerce) Placení bankovní kartou je už v Česku běžným standardem. Povědomí o firemních kartách a jejich výhodách ale stále není moc rozšířené.

Včera  |  Inzerce

ČSOB rozšíří platební bránu o řešení EET

ČSOB rozšíří platební bránu o řešení EET

Včera  |  Ondráčková Kamila  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

Trh práce | Zákoník práce | Hledání práce | Zákony | Vyděláváme | Práce

Práce přesčas: Víte, na co máte nárok a na co si dát pozor?

Počet přesčasových hodin je jasně daný zákonnou úpravou. více