FinExpert.e15.cz

Komerční banka nabízí aplikaci pro iWatch

Praha, 8. 3. 2016

Řešení od společnosti  Cleverlance umožnilo Komerční bance být  první z českých bank, která nabídla samostatnou aplikaci pro iWatch. Banka aplikaci představila při příležitosti zahájení prodeje iWatch v České republice.

Cleverlance dlouhodobě zastřešuje vývoj aplikací Komerční banky pro mobily a tablety. V porovnání s mobilními telefony a tablety disponují hodinky výrazně menším displejem, což bylo výzvou pro vývojáře. Bylo třeba nadefinovat nejdůležitější aktuální data k zobrazení. Prvotně jsou k dispozici tři funkce: určení zůstatku na účtu, tři poslední transakce a mapa bankomatů v okolí. Cílem Komerční banky i Cleverlance je co největší spokojenost uživatelů, proto plánujeme sběr dat a připomínek právě od nich, aby vývoj nových funkcí co nejvíce reflektoval jejich potřeby a zvyky.

Snažili jsme se vytvořit jednoduchou, přehlednou a moderní aplikaci s vysokou úrovní zabezpečení při přístupu k bankovnímu účtu. Aplikace běží na zařízeních s operačním systémem iOS. 

„Aplikace pro hodinky Apple Watch doplňuje naši nabídku inovací, která navazuje na Touch ID a 3D Touch představené v loňském roce. I letos se mohou naši klienti těšit na průlomová řešení nejenom v oblasti přímého bankovnictví, ale i mobilních plateb,“ uvedl Mojmír Prokop, zástupce výkonného ředitele marketingu a komunikace Komerční banky.

„Je nám potěšením vést vlnu inovací v tomto oboru a dodávat pro naše klienty aplikace, které splňují jak vysoké nároky na bezpečnost a funkčnost, tak reflektují potřeby uživatelů a nabízejí jim přehledné a dobře použitelné rozhraní,“ doplnil Milan Mitošinka, vedoucí jednotky mobilního vývoje v Cleverlance.

Další článekDalší články

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Jak a kolik spořit dětem, abychom jim v budoucnu finančně ulehčili start do samostatného života.

Před 3 hodinami  |  Cibulka Michal  |  7

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Před 4 hodinami  |  Ondráčková Kamila
5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

Kupní síla průměrné mzdy v Česku je na úrovni 59 procent unijního průměru.

Před 13 hodinami  |  Lazarevič Arsen  |  3

Nová kalkulačka: Spočítejte si váš důchod v roce 2017

Nová kalkulačka: Spočítejte si váš důchod v roce 2017

Včera  |  FinExpert.cz
Daňové přiznání podejte do 3. dubna, pozor na povinnost podat elektronicky

Daňové přiznání podejte do 3. dubna, pozor na povinnost podat elektronicky

Včera  |  Pospíšil Aleš

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená