FinExpert.e15.cz

Klienti Uniqa beze škod v loňském roce dostanou opět bonus na účet

Praha, 14. dubna 2016

Každý klient Uniqa pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování Uniqa za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od Uniqa bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.

Příslušná individuální částka bonusu bude během nadcházejícího týdne zaslána klientům registrovaným v programu Q-Partner na jejich bankovní účty spolu s informačním dopisem.
 
V rámci limitovaného programu Q-Partner jsou sdruženi privátní zákazníci, kteří u Uniqa pojišťovny v minulosti uzavřeli více smluv majetkového i životního pojištění, a to v konkrétní kombinaci odpovídající optimální skladbě ochrany života, zdraví a majetku. Bezeškodní bonus znovu letos činí 300, 500, 1000 nebo až 1.500 korun podle výše ročního pojistného. Poprvé ho dostali klienti bez pojistných událostí za rok 2007, kdy Uniqa celkem vyplatila necelý čtvrt milion korun. Od té doby částka bonusu vzrostla; celkem bylo za osm let zákazníkům na bezeškodním bonusu vyplaceno více než čtyřicet milionů korun. 

Do limitovaného věrnostního programu Q-Partner byli multiklienti Uniqa registrováni do roku 2014. Cílem bylo motivovat zákazníky k všestranné pojistné ochraně a současně je každoročně odměňovat za jejich loajalitu a opatrnost. Letošní průměrný bezeškodní bonus činí 1000 korun. Všichni dosavadní členové programu Q-Partner, kteří i nadále budou splňovat žádoucí skladbu pojistných smluv, mohou počítat s bezeškodním bonusem i v dalších letech.

Další článekDalší články

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Jak a kolik spořit dětem, abychom jim v budoucnu finančně ulehčili start do samostatného života.

Před 3 hodinami  |  Cibulka Michal  |  7

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Před 4 hodinami  |  Ondráčková Kamila
5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

Kupní síla průměrné mzdy v Česku je na úrovni 59 procent unijního průměru.

Před 13 hodinami  |  Lazarevič Arsen  |  3

Nová kalkulačka: Spočítejte si váš důchod v roce 2017

Nová kalkulačka: Spočítejte si váš důchod v roce 2017

Včera  |  FinExpert.cz
Daňové přiznání podejte do 3. dubna, pozor na povinnost podat elektronicky

Daňové přiznání podejte do 3. dubna, pozor na povinnost podat elektronicky

Včera  |  Pospíšil Aleš

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená