FinExpert.e15.cz

JOBPILOT: Ocenění Zaměstnavatel regionu 2008 zná již některé vítěze

Pátý ročník ocenění jobpilot.cz Zaměstnavatel regionu již zná své vítěze v Jihomoravském, Olomouckém, Zlínském, Moravskoslezském kraji a na Vysočině. Oceněné společnosti tak získaly potvrzení o své významné úloze v rámci regionu, ve kterém působí. Záštitu nad oceněním jobpilot.cz Zaměstnavatel regionu 2008 převzal ministr pro místní rozvoj Jiří Čunek.

Vítězem ocenění jobpilot.cz Zaměstnavatel regionu v Jihomoravském kraji se stala společnost Pliva – Lachema,V Olomouckém kraji zvítězila společnost PS Hella ČR, ve Zlínském kraji zvítězila společnost Barum Continental, v Moravskoslezském kraji společnost Dalkia Česká republika a konečně na Vysočině společnost MANN + Hummel (CZ). Pořadí společností na prvních třech místech v hlavní kategorii jobpilot Zaměstnavatel regionu 2008 a vítěze kategorie Personální projekt regionu naleznete v příloze na konci této tiskové zprávy.

Ocenění jobpilot.cz Zaměstnavatel regionu je vyhlašováno v každém kraji ČR ve 2 kategoriích. Do celostátního kola postupují společnosti zkrajů na základě počtu určených mandátů. Počty jednotlivých mandátů jsou stanoveny na základě celkového počtu zaměstnanců v jednotlivých krajích (stanoveno dle údajů ČSÚ – počet mandátů v krajích viz mapa). Do celostátního kola postupuje na základě počtu mandátů 50 společností ze 14 krajů, 10 mandátů pro nominaci určuje odborná porota pro celostátní kolo.

Nejlepší zaměstnavatel regionu v kategorii Zaměstnavatel regionu a Personální projekt regionu. V kategorii Personální projekt regionu jsou společnosti oceňovány zapersonální projekty, a to buď již aplikované nebo ve formě work–in-progress.

„Personální projekty jsou významnou součástí ocenění jobpilot.cz Zaměstnavatel regionu. Kategorie Personální projekt roku nabízí společnostem možnost vyniknout také v rámci další oblasti, která je nedílnou součástí personalistiky. Kvalita personálních projektů přihlášených do soutěže se každoročně zvyšuje. Proto v rámci doprovodného programu ocenění hraje významnou úlohu Cena personalistů, kdy hlasují o vítězi sami účastníci doprovodného programu,“ řekla Marie Abu Assad, ředitelka divize Fincentrum Event Management.

V letošním roce obohatí program ocenění Průzkum benefitů. Tento průzkum byl realizován ve spolupráci s PriceWaterHouseCoopers a monitoroval situaci ve společnostech, kdo a jaké benefity svým zaměstnancům nabízí. Další výraznou změnou oproti předchozím ročníkům je nový dotazník pro přihlášení do soutěže. Ve spolupráci s odborným garantem ocenění HayGroup byl vypracován zcela nový dotazník, který lépe ukáže kvalitu vítězné společnosti. Je obsáhlejší, než v předchozích letech a jde více do detailu.

„Vývoj na stávajícím trhu práce v České republice každý den přináší nová překvapení a nové výzvy zaměstnavatelům, managementu většiny společností, všem HR oddělením, ale i zaměstnancům samotným. Snažíme se být tím nejlepším prostředníkem pro všechny, kteří se na trhu práce pohybují a vzájemně je propojit pomocí našich služeb. Být generálním partnerem soutěže Zaměstnavatel roku je pouze dalším krokem, jak usnadnit firmám i široké veřejnosti orientaci na trhu práce.“uvádí manažerka projektu zastupující službu jobpilot.cz Irena Pažitná.

„Myslím si, že zaměstnanecké výhody by měly být smysluplné a měly by pracovníkům přinášet maximální přidanou hodnotu. V dnešní době, kdy není stěhování za prací nic výjimečného, řeší otázku bydlení svých zaměstnanců stále více zaměstnavatelů. Hypoteční banka je jejich řešením právě při poskytování stále populárnějšího benefitu: zvýhodněných úvěrů na bydlení pro zaměstnance. Je tedy logické, že se již podruhé stala partnerem soutěže Zaměstnavatel roku a s mnohými zaměstnavateli navázala úzkou spolupráci,“ říká Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky.

Mapa počtu mandátů za jednotlivé kraje v ČR:

mapa.gif

Regionální kola ocenění jobpilot.cz Zaměstnavatel regionu 2008 startují 3. dubna 2008 v Brně. Další vyhlášení se bude konat 9. dubna 2008 v Liberci a 24. dubna 2008 v Plzni.

Celostátní kolo jobpilot.cz Zaměstnavatel roku 2008 bude vyhlášeno 5. června 2008 v Kongresovém centru ČNB.Více informací a detailní informace naleznete na www.zamestnavatelroku.cz .

Generálním partnerem ocenění jejobpilot.cz, součást světové jedničky na online trhu práce Monster, Partnerem ocenění je Hypoteční banka a Microsoft.Odbornými garanty ocenění jsou společnosti Hay Group a Benefity. Organizátorem ocenění je společnost Fincentrum Media.

Příloha č. 1

Výsledky ocenění jobpilot.cz Zaměstnavatel regionu 2008 pro kraje Jihomoravský, Vysočina, Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský 

Kraj Pořadí Společnost
Jihomoravský 1. místo PLIVA - Lachema, a.s.
  2. místo GUMOTEX, a.s.
  3. místo DAIKIN DEVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Vysočina 1. místo MANN + HUMMEL (CZ), s.r.o.
  2. místo První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.
  3. místo Hettich ČR, k.s.
Zlínský 1. místo

Barum Continental, spol. s.r.o.

  2. místo  Hamé, a.s. 
  3. místo ŽPSV, a.s. 
Olomoucký 1. místo PS Hella ČR
  2. místo TIMKEN ČR, s.r.o.
  3. místo PSP ENGINEERING, a.s.
Moravskoslezský 1. místo Dakia Česká republika, a.s.
  2. místo Fakultní nemocnice Ostrava
  3. místo ŽDB Group
 
Oceněné personální projekty

TIMKEN ČR, s.r.o.

Mentoring pro nové zaměstnance ve výrobě
Barum Continental, spol. s.r.o. Talenti
Dakia Česká republika, a.s. Rozvoj kompetencí významných kádrů
Další článek 


Další články

Byty v Praze: 75600 korun za metr čtvereční

Byty v Praze: 75600 korun za metr čtvereční

Před 9 hodinami  |  Rybová Romana
Objednat se na poštu jako k zubaři? Ano, jde to

Objednat se na poštu jako k zubaři? Ano, jde to

Před 11 hodinami  |  Rybová Romana
ČAP opět varuje před podvodnými pojišťováky

ČAP opět varuje před podvodnými pojišťováky

Před 13 hodinami  |  Rybová Romana
Prodejte nepotřebné věci s letgo. Díky technologii hezky postaru

Prodejte nepotřebné věci s letgo. Díky technologii hezky postaru

Před 15 hodinami  |  Pospíšil Aleš
Era mění ceník. Zdraží výběry z bankomatu jiné banky

Era mění ceník. Zdraží výběry z bankomatu jiné banky

Přinášíme přehled jednotlivých změn. Týkají se devíti položek.

5.  8.  2016  |  Ondráčková Kamila  |  9

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

Elektronická evidence tržeb (EET) | Daně | Aktuálně | Zákony | Vyděláváme | Legislativa

EET bude nervydrásající, pivo levnější nebude

Podnikatele čeká boj s úřady, zákonem i systémem. více

EuroEUREUR27.025 Kč0 %
Americký dolarUSDUSD23.832 Kč-0.29 %
Britská libraGBPGBP31.417 Kč0.255 %
Japonský jenJPYJPY23.811 Kč0.214 %
Chorvatská kunaHRKHRK3.610 Kč0 %
více...
PX850.9000.54 %
CETV57.200-0.61 %
ČEZ418.2000.05 %
Erste Bank675.0002.23 %
Fortuna93.9500.27 %
více...
Meziroční změna HDP4,50%3Q / 15
Míra nezaměstnanosti6,40%k 1. 1. 16
Meziroční inflace0,60%k 1. 1. 16
Průměrná hrubá mzda26 072 Kč3Q / 15
Meziroční růst průmyslu-1,70%k 1. 12. 15
více