FinExpert.e15.cz

Firemní FÉR úvěr pro podnikatele a malé firmy začíná již od 4,44 % ročně

Praha, 11. října 2016

Nezajištěný Firemní Fér úvěr pro podnikatele a firemní klientelu s obratem do 
25 milionů korun ročně se díky nízké sazbě a nulovým poplatkům těší stále větší oblibě. Úrokovou sazbu neúčelového nezajištěného úvěru mohou klienti získat od 4,44 % ročně, úvěr není spojen s žádnými poplatky. Za sjednání, vedení, změny i předčasné splacení úvěru klienti nic neplatí. 
Fakt, že stále více podnikatelů a zástupců malých firem financuje své podnikání u Sberbank dokládá to, že banka poskytnuté úvěry podnikatelům a malým firmám v meziročním srovnání navýšila více než o třetinu. 

Firemní Fér úvěr se sazbou od 4,44 % ročně představuje zajímavou možnost, jak začít realizovat podnikatelské plány ještě před koncem tohoto roku. Kromě sazby klienti neplatí nic navíc. Všem poplatkům říká Sberbank jasné „NE“. Sberbank nevyžaduje doložení účelu úvěru. Nezajištěná výše Firemního Fér úvěru může činit až 2,5 milionu korun. Splátky si mohou klienti rozložit na 1 až 7 let. Podnikatelům a malým firmám, které již splácí své úvěry, Sberbank nabízí refinancování, díky kterému mohou výrazně ušetřit a snížit si náklady v podnikání.

„Parametry Firemního Fér úvěru jsme nastavili přesně podle požadavků klientů z řad živnostníků a malých firem. Pro klienty je klíčová úroková sazba a celková transparentnost úvěrových podmínek a poplatků tak, aby si dokázali sami přesně spočítat, jaká bude celková výše zaplacené částky. Neúčelový nezajištěný Firemní Fér úvěr proto nabízíme se sazbou od 4,44 % ročně, klienti platí pouze úrok, bez poplatků a dalších dodatečných podmínek,“ uvádí Jiří Kubát, segmentový manažer Sberbank CZ.

Klienti také od své banky očekávají dobrý servis, účet zdarma a individuální přístup při poskytování úvěrů. „Těmto požadavkům naše nabídka plně odpovídá. Víme, že je důležité, aby banka ukázala flexibilitu a přizpůsobila se konkrétním potřebám klienta, které se mohou lišit obor od oboru.  Sberbank proto posuzuje úvěry individuálně a nabízí financování na míru podle výše částky a sazby, kterou klient požaduje.

Oproti roku 2015 jsme letos navýšili produkci úvěrů více než o třetinu. Počet sjednaných kontokorentů je vyšší téměř o 50 %.  Září bylo rekordní, jak z pohledu úvěrů, tak kontokorentů.   Na těchto číslech vidíme, že našim podnikatelům na penězích záleží, což je i motto naší nové kampaně,“ doplňuje Jiří Kubát. 

Pro podnikatele je také důležitá rychlost a dostupnost. Nová webová stránka https://www.sberbankcz.cz/firemni-fer-uver poskytuje na první pohled stěžejní informace o úvěru. Sberbank kalkulátor navíc každému zájemci obratem spočítá, jakou výši úvěru nebo kontokorentu by mohl ve Sberbank získat. Stačí zadat obor podnikání a základní informace o hospodaření firmy. Čas strávený vyřizováním úvěru se snaží banka snížit na minimum i tím, že pro prvotní informace není nutné nikam chodit.

„Právě u výběru úvěru by měl každý podnikatel věnovat čas výběru správné banky a nespoléhat se pouze na svou stávající banku. Na penězích našich klientů nám záleží, proto jim nabízíme úvěr, který je férový a transparentní,“ shrnuje Jiří Kubát.

Další článekDalší články

21 důvodů, proč právě teď splachujete peníze do záchodu

21 důvodů, proč právě teď splachujete peníze do záchodu

Stačí jen mírně upravit spotřebitelské návyky.

Před 4 hodinami  |  web Investiční  |  6

Novopečení otcové budou mít od příštího roku nárok na týden placeného volna

Novopečení otcové budou mít od příštího roku nárok na týden placeného volna

Sněmovna schválila týdenní dovolenou pro otce, kterým se narodilo dítě. Tato novela by měla začít platit příští rok od ledna nebo února.

Včera  | 

Daňová sleva na EET v praktických příkladech

Daňová sleva na EET v praktických příkladech

Na slevu na EET mají nárok pouze fyzické osoby, právnické osoby nikoliv.

Včera  |  Gola Petr  |  5

Akční nabídky a asistent na telefonu. Znáte výhody firemních karet Visa?

Akční nabídky a asistent na telefonu. Znáte výhody firemních karet Visa?

(Inzerce) Placení bankovní kartou je už v Česku běžným standardem. Povědomí o firemních kartách a jejich výhodách ale stále není moc rozšířené.

Včera  |  Inzerce

ČSOB rozšíří platební bránu o řešení EET

ČSOB rozšíří platební bránu o řešení EET

Včera  |  Ondráčková Kamila  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená

Trh práce | Zákoník práce | Hledání práce | Zákony | Vyděláváme | Práce

Práce přesčas: Víte, na co máte nárok a na co si dát pozor?

Počet přesčasových hodin je jasně daný zákonnou úpravou. více