FinExpert.e15.cz

Ergo pojišťovna nabízí nové životní pojištění s pojištěním právní ochrany od D.A.S.

Praha, 15. září 2015

Ergo pojišťovna, a. s. a D.A.S. Rechtsschutz AG nabízí nové životní pojištění s pojištěním právní ochrany. Tento produkt byl vytvořen exkluzivně pro společnost Ergo Pro, spol. s r. o. Ergo sází na oblast rizikového životního pojištění a přichází v této oblasti s novým produktem s automatickým pojištěním právní ochrany a s možností úrazového připojištění pro celou rodinu.

Nový produkt Ergo Smart kombinuje ochranu klienta pro případ úmrtí s volitelným úrazovým připojištěním, a navíc nabízí v ceně automaticky pojištění právní ochrany s limitem 1 000 000 Kč! Produkt byl vyvinut ve spolupráci s D.A.S. Rechtsschutz AG a Ergo Pro, patřící do stejné finančí skupiny jako Ergo pojišťovna, a. s. Jedná se tak o synergickou spolupráci tří sesterských společností.

Kromě automatického pojištění právní ochrany zdarma skrývá produkt Ergo Smart také zajímavý benefit v podobě jednorázového finančního bonusu po skončení smlouvy v podobě 20 000 Kč. Ten je klientovi garantován již při podpisu smlouvy a je podmíněn především jejím aktivním trváním po celou sjednanou dobu.

Volitelné úrazové připojištění nabízí hned dvě různé varianty: Premium a Exclusive. Zatímco první je kombinací čtyř pojistných krytí s přednastavenými pojistnými částkami, ve druhé si skladbu krytí i výši částky volí klient sám. Na obě varianty se vztahuje u dětského tarifu i u pojištění partnerů sleva 50 %. Pokud tedy jeden z partnerů uzavře novou smlouvu, druhý bude po celou dobu trvání pojištění platit jen polovinu z celkové ceny.

Automatickou součástí produktu Ergo Smart je modifikované pojištění právní ochrany Soukromí od D.A.S. s limitem pojistného plnění 1 000 000 Kč na každou pojistnou událost. Právní pomoc klientovi zajišťuje „svého“ právníka na telefonu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce, možnost volby vlastního advokáta a v případě nároků na náhradu újmy i úhradu znaleckých posudků, soudních poplatků a všech účelně vynaložených prostředků na spor, a to včetně nákladů protistrany.

Další článekDalší články

Kalkulačka: Srážky ze mzdy v roce 2017

Kalkulačka: Srážky ze mzdy v roce 2017

Před 7 hodinami  |  FinExpert.cz
Chaos, zmatky a problémy. Taková může být druhá vlna EET

Chaos, zmatky a problémy. Taková může být druhá vlna EET

Od března má evidovat dalších 250 tisíc podnikatelů...

Před 10 hodinami  |  Pospíšil Aleš  |  15

Banka vám může zrušit účet ani nemrknete

Banka vám může zrušit účet ani nemrknete

Banka vám buď může dát výpověď, nebo může odstoupit od smlouvy.

Před 19 hodinami  |  Rybová Romana  |  5

Equa je poprvé v zisku, banka loni vydělala přes sto milionů korun

Equa je poprvé v zisku, banka loni vydělala přes sto milionů korun

Včera  |  Pospíšil Aleš
Pět věcí, které vás překvapí při startu podnikání

Pět věcí, které vás překvapí při startu podnikání

Najednou nemůžete počítat s žádnou pracovní dobou...

Včera  |  Štarková Petra  |  6

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená