FinExpert.e15.cz

ČSOB otevírá druhou pobočku nové generace v Brně – Medlánkách

Praha, 6. října 2014

Na jaře ČSOB zprovoznila svou první pobočku ve zcela novém designu v Praze. Další je nyní klientům k dispozici v Brně – Medlánkách (ul. Purkyňova) a nachází se přímo v nově budovaném Českém technologickém parku v blízkosti VUT. Nový koncept poskytování služeb, příjemné prostředí s nadčasovým designem a pokročilé technologie – to jsou hlavní pilíře proměny stávajících poboček ČSOB. Pro novou pobočku je typický otevřený prostor bez fixních pracovišť, samoobslužné systémy a maximální důraz na poradenství. 

„Služby poboček jsou pro klienty vedle internetového bankovnictví a dalších distribučních kanálů důležitou alternativou, především pak v různých složitějších finančních situacích, jako je například sjednání hypotéky nebo investování do fondů. Klienti očekávají maximálně servis, který odpovídá dnešní době,“ říká Lucie Holíková, ředitelka nové pobočky v Brně – Medlánkách.

Na pobočce nové generace nejsou fixní pracoviště. „Bankéř může klienta obsluhovat kdekoli podle toho, jakou službu vyžaduje, a to jak v otevřené hale, tak v diskrétních jednacích místnostech,“ doplňuje Lucie Holíková. Pobočka je bezhotovostní, k dispozici je však bankomat pro vklady a výběry hotovosti. 

Otevřená hala se dělí na tři části. Dominantní je vzdušný prostor s velkým stolem, který poslouží pro méně formální jednání, zodpovězení dotazů na běžné finanční produkty a rychlé odbavení klienta. Dále je zde k dispozici tzv. hi-tech zóna se dvěma místy s pohodlnými křesly, kde si klient může sednout a bude zde mít k dispozici také tablet a chytrý telefon s přístupem na wi-fi. K řešení diskrétnějších dotazů budou sloužit dvě zasedací místnosti s byznysovými stoly a pohodlnými židlemi. „V případě dotazů na speciální služby je v obou těchto místnostech k dispozici produktový specialista – videobankéř, s nímž mohou zájemci společně se svým bankovním poradcem komunikovat přes internet. Na obrazovce je také možné názorně ukázat průběh splácení hypotéky či detaily smlouvy,“ uzavírá Lucie Holíková.

ČSOB má k dnešnímu dni v Brně deset poboček, všechny jsou vybudovány v klasickém stylu. Pobočka v Medlánkách v blízkosti VUT Brno je první, která nabízí nový koncept poskytování služeb, příjemné prostředí s nadčasovým designem a pokročilými technologiemi.

Další článekDalší články

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Spoření pro děti: Jak a kolik?

Jak a kolik spořit dětem, abychom jim v budoucnu finančně ulehčili start do samostatného života.

Právě teď  |  Cibulka Michal  |  7

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Pozor na zapomenuté kreditní karty

Před 1 hodinou  |  Ondráčková Kamila
5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

Kupní síla průměrné mzdy v Česku je na úrovni 59 procent unijního průměru.

Před 10 hodinami  |  Lazarevič Arsen  |  2

Nová kalkulačka: Spočítejte si váš důchod v roce 2017

Nová kalkulačka: Spočítejte si váš důchod v roce 2017

Včera  |  FinExpert.cz
Daňové přiznání podejte do 3. dubna, pozor na povinnost podat elektronicky

Daňové přiznání podejte do 3. dubna, pozor na povinnost podat elektronicky

Včera  |  Pospíšil Aleš

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená